Акціонерам показали тизер паркетника Tesla Model Y

Акционерам показали тизер паркетника Tesla Model Y

Цей ескіз дозволяє оцінити, наскільки гармонійним вийде Y. лінії Поки не вражають, масштабування «ікси» в меншу сторону не кращим чином позначилося на пропорціях.

Глава Тесли Ілон Маск раніше оптимістичний щодо запуску на потік кросовера Tesla Model Y. Хоча заводу, який буде збирати цю модель поруч з двухдверкою Roadster і тягачем Semi, досі немає, строк не змінився — початок 2020 року. Прем’єра Model Y намічена на березень 2019 року. Бос на конференції для акціонерів компанії представив нечіткий тизер.

Акционерам показали тизер паркетника Tesla Model Y

Компанія відрапортувала, що Model 3 стала самим продаваним в США преміум-седаном в среднеразмерном класі. (На схемі — частка ринку.) Нещодавно в конфігураторі з’явилася нова версія Model 3 Performance.

Молодшому паркетника отрядят платформу від Model 3 і звичайні двері (ніяких підйомних, як у «ікси»). Прогноз базової ціни: трохи вище «трійки» (від $35 000), але помітно нижче Model X (від $79 500) і Model S (від $77 800), що дає нам $45 000 «за базу». Все це виглядає райдужно, але згадаємо, що компанія відчувала труднощі з налагодженням випуску Model 3 в належному обсязі, а «кросовер-трійка» може виявитися ще більш затребуваним.

Акционерам показали тизер паркетника Tesla Model Y

Варто повторити зображення таємничого прототипу, промайнуло нещодавно в одному з роликів. На тизер паркетника Y він не схожий. Ймовірно, Теслі працюють ще над якимось проектом.

Тим часом Маск, відповідаючи на питання «зелених» про позбавлення від шкіри в Теслах, сказав: «Модель Y, наприклад, не буде мати в собі ніякої шкіри, в тому числі на рульовому колесі, навіть якщо у неї є рульове колесо». Ця дивна фраза змушує припустити роботу над версією без керма, з повністю автоматичним рухом. Мабуть, як у підготовлюваного до виходу хетча GM Cruise AV або в експериментальних безпілотниках фірми Google.