Якість китайської зборки Volvo оцінено вище європейської

Качество китайской сборки Volvo оценено выше европейской

В даний час китайці виробляють дві шведські моделі: седан Volvo S90 вони збирають в Дацине, а кросовер XC60 — в Ченду. На черзі паркетник XC40, якому уготована майданчик у Луцяо. До речі, частина автомобілів з Піднебесної завозиться в Європу на поїзді.

Віце-президент з дизайну Volvo Робін Пейдж в інтерв’ю австралійському ресурсу GoAuto сказав: «Ми виявили, що якість автомобілів, зібраних в Китаї, насправді краще, ніж в Європі». Менеджер — це «величезна різниця», але в КНР використовується більше ручної праці, що дозволяє робити більш тонку доведення на фінальній стадії складання. «Європейські виробники внесли в систему стільки автоматизації, що не залишилося ручних налаштувань. А в Китаї на конвеєрі більше людей, і вони справляються дуже добре. Спочатку все турбувалися про якість, зараз ми не хвилюємося», — зізнався Він.

Качество китайской сборки Volvo оценено выше европейской

Робін прийшов у Volvo п’ять років тому з компанії Bentley, де він працював над інтер’єрами моделей Continental, Mulsanne і лімузина королеви Єлизавети II.

Безумовно, це приватна думка, проте важливо, хто його висловив. Досвіду в преміум-сегменті дизайнеру не займати, слова його вагомі. Тепер Пейджу, звичайно, влетить від піарників, які не втомлюються стверджувати, що ніякої різниці між заводами немає, стандарти якості Volvo однакові по всьому світу. Сподіваємося, так і є. Росіянам корисно знати про якість китайської зборки, оскільки «шведи» з КНР поставляються в нашу країну.