Визначено пріоритети для «зарядженого» Ягуара I-Pace SVR

Определены приоритеты для «заряженного» Ягуара I-Pace SVR

Днями модель I-Pace обзавелася гоночної модифікацією eTrophy, але її силова установка практично не відрізняється від стандартної (400 к. с., 696 Н•м). Різниця у зниженій масі кросовера. Потужність версії SVR, ймовірно, трохи перевищить 500 сил.

Обговорюється не сама можливість появи у електрокара Jaguar I-Pace «зарядженої» версії SVR. Дискусія йде про те, якою вона буде. Директор JLR по стратегічному плануванню Ханно Кирнер виклав свої думки виданню Autocar: «Так, ми можемо зробити розгін до сотні за 1,8 с. Це круто, але коли після одного або двох стартів у вас очі вилізуть з орбіт, ви навряд чи захочете повторити цю вправу». Кирнер впевнений, що найголовніше — керованість і ідеальна развесовка по осях (50:50). Результат у спурті 0-100 км/год не може бути пріоритетом ні для «ай-патли», ні для інших електрокарів концерну.

Определены приоритеты для «заряженного» Ягуара I-Pace SVR

Сторонній художник, малюючи I-Pace SVR, не надто обтяжував себе. Він взяв за основу варіант eTrophy, перефарбував кузов, дизайн замінив антикрила, навісив на решітку шильдик SVR і був такий.

Директор Кирнер не хоче, щоб I-Pace SVR виявився занадто швидким. «Мене турбує, що миттєво обрушивающийся максимум тяги буде важким випробуванням для непідготовлених водіїв. Може бути, нам потрібно накласти якісь обмеження, організувати курси або щось в цьому роді». Функціонер розповів і про інших можливих версіях для Ягуарів. Якщо SVR означає продуктивність, то SVX натякає на офроуд, а SVA говорить про розкіш. Схоже, I-Pace SVA вже схвалений, але побачить світ тільки після дебюту електричного флагмана Jaguar XJ. Він повинен вийти до 2019 року.