Відроджений Buick Excelle змалював седан Opel Astra

Возрождённый Buick Excelle обрисовал седан Opel Astra

Виробник повідомляє: новий Excelle побудований з нуля, включає в себе масу сучасних технологій, втілює актуальний мову дизайну Бьюїк і повинен сподобатися молоді. Довжина — 4468 мм (-47), ширина — 1756 (+40), висота — 1469 (+24), колісна база — 2611 мм (+11).

Сімейство Opel Astra в 2015 році перейшло в п’яте покоління, але седана в ньому не виявилося. Європейцям досі пропонується стара четырехдверка, і про нову нічого не чути. Єдине поки фото моделі Buick Excelle натякає, як вона може виглядати. Щоб пояснити зв’язок цього Бьюїк з Астрою, доведеться копати вглиб.

У 2003 році спільне підприємство SAIC-GM вивело на китайський ринок седан Buick Excelle, тобто перелицьований компакт Daewoo Lacetti. Тоді ніхто не припускав, що невибагливий Excelle увійде в трійку найпопулярніших легковиків Піднебесної, протримається на конвеєрі 13 років і знайде 2,68 млн покупців. За свою історію модель жодного разу ґрунтовно не змінювалася, були лише незначні підтяжки обличчя.

Возрождённый Buick Excelle обрисовал седан Opel Astra

Оригінальний Excelle ще можна знайти у китайських дилерів. Наприкінці кар’єри він пропонувався з бензиновим мотором 1.6 (106 к. с.), п’ятиступінчастою «механікою» і чотирьохдіапазонним «автоматом».

Коли в 2010-му з’явився седан Excelle GT (клон Опеля Astra), старенький бестселер залишився на плаву. Він жив би і по сей день, але прагне в преміум Buick порахував Excelle для себе занадто дешевим (від 86 900 юанів, або 847 тисяч рублів) і відправив його у відставку. А тепер GM оголосив, що седан повертається в КНР у другому поколінні, будучи уніфікованим з Астрою і Крузом, побудованим на джіемовською платформі D2XX.

Возрождённый Buick Excelle обрисовал седан Opel Astra

Само собою, Excelle і Excelle GT (на фото) люди постійно плутають. Після фейсліфтингу 2017 року довжина, ширина і висота GT, родича Verano, налічують 4609, 1798 і 1486 мм Відстань між осями — 2640. Оснащення: турбомотори 1.0 (125 л. с.) і 1.3 (163 сили), «механіка» і «робот».

Офіційно характеристики «другого» Бьюїк Excelle ще не оприлюднені. За даними ЗМІ, йому дістануться два бензинових двигуна: трициліндровий турбомотор 1.0 (136 л. с.) і атмосферна «четвірка» 1.3 (107 сил). В парі з ними будуть працювати шестиступінчаста «механіка» і варіатор. Продажі в Китаї почнуться в другій половині року. За ціною седан повинен виявитися помітно дешевше, ніж Excelle GT, який коштує від 109 900 юанів (мільйон рублів з копійками).