Суперкар Porsche 918 Spyder викликаний на ремонт підвіски

Суперкар Porsche 918 Spyder вызван на ремонт подвески

Спайдер оснащений трьома двигунами: атмосферній «вісімкою» 4.6 (608 л. с., 540 Н•м) і парою електромоторів. Сумарна віддача гібридної установки — 887 сил. Двухдверка набирає сотню за 2,6 с, максимальна швидкість — 345 км/ч.

Гібрид Porsche 918 Spyder надійшов у продаж п’ять років тому з цінником від 991 300 євро. На ті часи сума конвертувалася в 40 млн рублів з гаком, зараз це 72 млн. З символічного тиражу 918 суперкарів на Росію було виділено сім машин. Одна була куплена 30 квітня 2015 року, доля інших невідома. І ось цей єдиний Spyder тепер потрапляє у нас під відгуки. Новий пов’язаний з тим, що корозія може зруйнувати кріплення в підвісці.

Суперкар Porsche 918 Spyder вызван на ремонт подвески

Спереду у гібрида двох-, а ззаду многрычажка. Іржавіють болти поздовжнього і поперечного важелів, але міняти треба не кріплення, а самі важелі. Замість них сервісмени безкоштовно поставлять «компоненти з модифікованого матеріалу». Кажуть, операція займає сім-вісім годин.

Дефект найбільш помітний на треку, оскільки згубно відбивається на ходових якостях саме в екстремальних умовах. У Північній Америці з тієї ж причини до дилерів запрошені 305 Спайдеров. Зауважимо, що Porsche 918 має пухкою історією хвороби. Нинішній відгук вже шостий, а велика частина попередніх так чи інакше пов’язана з шасі… Над наступником «дев’ятсот вісімнадцятого» виробник ще роздумує, а поки можна придивитися, наприклад, до Porsche 911 GT2 RS, який проїхав Північну петлю на десять секунд швидше, ніж 918-й.