Серійний Volkswagen Golf GTI TCR з’явиться в кінці року

Серийный Volkswagen Golf GTI TCR появится в конце года

Дорожній варіант гоночного Гольфу GTI TCR оснащений двома додатковими радіаторами для охолодження двигуна. Мила деталь: при відкритті дверей логотип TCR проектується на асфальт. Тираж і ціни ще не оголошені.

Фестиваль GTI в австрійського озера Вертер-Зе в цьому році порадував не тільки студентськими прототипами. На арену вийшов хот-хетч Volkswagen Golf GTI TCR. Поки він вважається концептом, але мало сумнівів, що машина встане на конвеєр без особливих змін восени-взимку 2018-го. Трьохдверка вже офіційно визнана самим швидким «джи-ти-ємо себе» в поточній модельній лінійці. Раніше цей титул належав версії Golf GTI Clubsport S, але вона розпродана, і TCR займе її місце. Гідна зросла зміна?

Серийный Volkswagen Golf GTI TCR появится в конце года

При покупці пакету опцій можна буде не тільки зняти електронний «нашийник», але і отримати адаптивну спортивну підвіску, високопродуктивну гальмівну систему з перфорованими дисками і нові 19-дюймові легкосплавні колеса.

Серийный Volkswagen Golf GTI TCR появится в конце года

Спортивні крісла, дверні карти і чохол важеля коробки оброблені мікроволокнистою тканиною (мікрофіброю). Смужки кольору Flash Red по центру сидінь вважаються «мостом» до червоної прострочки на усіченому кермі з відміткою на 12 годин.

Привід у обох хетч передній, під капотами варто бензинова «турбочетвірка» 2.0, але її віддача відрізняється. Clubsport S з шестиступінчастою «механікою» пропонує 310 л. с. і 380 Н•м, а TCR з семідіапазонний «роботом» DSG має в активі 290 л. с., 370 Н•м. Максимальна швидкість без обмежувача — 265 км/год у Клабспорта і 264 у новачка. «Еска» розмінює сотню за 5,8 с, час «ті-сі-ара» ще не названо. Якщо він поступається і в розгоні, питань більше немає. Зауважимо, що існує також «гарячий» Golf R Performance: 310 к. с., 400 Н•м, 0-100 км/год за 4,6 с і максималка 267 км/ч.