Серійний електрокар Kia Niro EV дебютував в Кореї

Серийный электрокар Kia Niro EV дебютировал в Корее

Зовні Niro EV відрізняється від стандартного гібрида закритій фальшрадиаторной гратами з зарядним портом, бамперами, оформленням ходових вогнів, хромованими накладками на дверях і дизайном 17-дюймових колісних дисків.

У Чеджу на міжнародній виставці IEVE (International Electric Vehicle Expo) відбулася прем’єра кросовера Kia Niro EV, раніше показаного в Лас-Вегасі на шоу CES у вигляді концепту. Серійна машина вийде на ринок Південної Кореї в липні. Покупці зможуть вибрати ємність батареї — 39,2 або 64 кВт•год. У першому випадку запас ходу становить 240 км, у другому 380. У спорідненого паркетника Kona Electric акумулятори такі ж, але він проїжджає більше (300 і 470 км), тому що по габаритах і масі субкомпакт поступається Niro.

Серийный электрокар Kia Niro EV дебютировал в Корее

По дорозі до конвеєру електромобіль позбувся дивиною оптики, екрану на носі і рельєфного капота. Розміри в порівнянні із звичайним Niro трохи змінені. Довжина — 4375 мм (+20), ширина — 1805, висота — 1560 (+15), колісна база — 2700 мм

Зображення салону і докладні характеристики поки не розкриті. Нагадаємо, концепт мав електромотором потужністю 204 л. с. Аналогічний ставиться на Кону, а значить, можна припустити віддачу молодшого двигуна в 135 сил і максимальну швидкість в районі 150-160 км/ч. Обидві моделі, очевидно, будуть тільки передньоприводними. За 2017 рік компанія KIA продала 23 647 гібридних Niro і впевнена, що електричний варіант має «переважної конкурентоспроможністю». У лютому був оголошений триденний прийом замовлень, і корейці подали понад 5000 заявок. Попереду у Niro EV європейський дебют.