Седан Tesla Model 3 Performance з’явився в конфігураторі

Седан Tesla Model 3 Performance появился в конфигураторе

Зовні варіант Performance майже не відрізняється від інших версій, але йому за замовчуванням покладені колісні диски на 20 дюймів, тоді як усім іншим тільки 18 («в базі») або 19 (опція). А ззаду — невеликий спойлер з вуглепластика.

З самого початку, представляючи молодшу в продуктовій лінійці Теслу — седан Model 3, виробник вказав, що запропонує модель як у двох версіях запасу ходу (на 354 і 499 км), так і з двома варіантами приводу, тобто із заднім і повним. Стартували продажі з модифікацій Long Range RWD. А днями глава компанії Ілон Маск розповів про запуск варіанти AWD (Dual Motor) і найшвидшого виконання «трійки» — Model 3 Performance.

Седан Tesla Model 3 Performance появился в конфигураторе

Версії Performance покладено чорно-білий інтер’єр, поки недоступний всім іншим «трійкам». Очікується, що пізніше його можна буде отримати для інших модифікацій за доплату.

Повний привід тепер можна замовити до звичайного виконання Long Range (воно коштує $44 000) в якості опції за $5000. Разом з іншими обов’язковими в даному випадку опціями виходить сума в $54 000 (3,36 млн рублів), уточнює видання InsideEVs. Для порівняння, найпростіша версія седана Model 3, задньопривідна і з молодшим акумулятором, оцінена в $35 000. А на вершині сімейства «трійки» тепер влаштувався повнопривідний варіант Model 3 Performance за $78 000 (4,85 млн рублів), природно, на основі модифікації Long Range. Крім більшої віддачі двигунів (не зазначено), він цікавий інверторами на основі карбіду кремнію. Такі мають більш солідним ККД, ніж звичайні, і толерантні до високих температур.

Седан Tesla Model 3 Performance появился в конфигураторе

Нещодавно на третій Теслі один ентузіаст зумів проїхати 830 км на одній зарядці, причому не «висаджуючи» акумулятор в нуль. Цікаво, що ємність старшої батареї, за одними даними, тут дорівнює 85 кВт•год, за іншими — лише 75.

Седан Performance набирає 60 миль/год (97 км/ч) з нуля за 3,5 с. Для порівняння, початкова задньопривідна Model 3 виконує прискорення за 5,6 с, версія Long Range RWD — за 5,1 с, а Long Range Dual Motor — за 4,5 с. Відрізняються і максималки: у базовій «трійки» — 209 км/год, у Long Range RWD/Dual Motor — 225 км/год, а у Performance — 249 км/ч. Наостанок варто згадати параметри розгону до 60 миль у старшої Тесли, тобто «ескі»: версія 75D — 4,2 c, 100D — 4,1 с, P100D — 2,5 с.