Седан Subaru WRX STi додав у потужності

Седан Subaru WRX STi прибавил в мощности

Продажі седанів 2019 модельного року в Штатах почнуться найближчим літом. Автомобілі трохи подорожчали. Так, WRX коштує $27 195 замість $26 995, а WRX STi ― $36 595 проти $36 095. З 2015-го по 2017 рік в Штатах WRX і WRX STi розійшлися тиражем 98 371 штука.

Часто автомобілі Subaru лають за дивний дизайн, скромний інтер’єр, застарілу технічну начинку… Але вже точно це не говорять американці. У минулому році японська компанія продала в Штатах рекордна кількість машин за всю свою історію ― 647 956! Порівняйте з 35 297 автомобілями в Європі. Тому найважливіші прем’єри Subaru часто проходять на автосалонах в США, і при розробці нових моделей азіати не в останню чергу орієнтуються на смаки американців. А ще заокеанських покупців часто балують микрообновлениями поточних моделей і різними спецверсиями. На цей раз мова йде про седанах WRX і WRX STi.

Седан Subaru WRX STi прибавил в мощности

Після невеликого оновлення WRX споконвічно оснащується мультимедійною системою Subaru Starlink з 6,5-дюймовим сенсорним дисплеєм, підтримкою Bluetooth, Apple CarPlay і Android Auto. А базовим оснащенням для машин з варіатором став комплекс безпеки EyeSight.

Найбільш помітну зміну у зв’язку зі зміною модельного року ― збільшення потужності у наддувний «четвірки» 2.5 під капотом «ес-ті-айкі». Нова система впуску, випускна система з пониженим тиском, переписаний софт і посилені поршні дозволили підняти віддачу з 309 до 314 сил. До речі, стільки ж було у седана WRX STI в ексклюзивному виконанні Type RA. Крім того, японці змінили передавальне відношення третього ступеня механічної коробки передач, що також повинно покращити динамічні показники. Повноприводна трансмісія з активним міжосьовим диференціалом не змінилася.

Седан Subaru WRX STi прибавил в мощности

У США відкрився прийом замовлень на п’ятиметровий Ascent, який добереться до дилерів влітку 2018 року. Машина доступна в чотирьох комплектаціях, але з одним турбомотором 2.4 (264 к. с., 376 Н•м), варіатором і повним приводом. Ціни ― від $31 995 до $44,695.

До того ж північноамериканським клієнтам запропонують WRX і WRX STi в спецверсії Series.Gray. Поки офіційних фотографій цих седанів немає, але нас запевняють, що їх кузов забарвлений в сірий колір Cool Gray Khaki, а корпуси бічних дзеркал і легкосплавні колеса (18 – і 19-дюймові для WRX і WRX STi відповідно) ― у чорний. Спочатку такі машини багато оснащені. Приміром, WRX STi Series.Gray за замовчуванням комплектується спортивними сидіннями Recaro з комбінованою обробкою і вісьмома електрорегулюваннями для водійського крісла. Всього зроблять 750 седанів WRX Series.Gray і 250 машин WRX STi Series.Gray.