Седан Lada Priora буде знято з виробництва в цьому році

Седан Lada Priora будет снят с производства в этом году

Пріорі в цьому році виповнилося 11 років. Навесні 2017-го був випущений мільйонний екземпляр. Хетчбек і універсал не дожили до наших днів. Седан з мотором 1.6 (87 або 106 к. с.) і «механікою» коштує від 424 900 до 533 400 рублів. За минулий рік продано 15 002 машини

Модель Lada Vesta спочатку створювалася як правонаступниця Пріори, тому відправка бабусі на пенсію сюрпризом не стала. АвтоВАЗ ще чотири роки тому офіційно продовжив їй конвеєрну життя до 2018-го. Тепер про те, що час вийшов, нагадала газета «Ведомости». У виробничому плані на липень Priora вже відсутня. Зате Калину і Гранту, за інформацією видання, зовсім скоро наздожене рестайлінг «у X-стилі». Прес-служба заводу нічого не коментує: мовляв, все йде своєю чергою.

Седан Lada Priora будет снят с производства в этом году

Спадкоємець Пріори влітку вийде на ринок у вседорожной версії Lada Vesta Cross. Підведений універсал SW Cross вже у продажу. З цього року всі Вести виробляються в Іжевську.

Згідно зі звітом Автовазу за перший квартал 2018-го, три Лади входять в десятку найбільш продаваних автомобілів в Росії: Веста займає друге місце, Гранту третє, а Ларгус восьме. За підсумками чотирьох місяців поточного року реалізовано 109 826 Лад. Vesta знайшла 7786 власників (+25,5% до січня–квітня 2017-го), хетчбек Xray купили 4309 осіб (+39,6%), у Ларгуса теж все нормально. Пріора у звітності не згадується зовсім. Та й що говорити, якщо її навіть завод «Чеченавто» вже не випускає.