Седан Geely A06 дебютує в третьому кварталі нинішнього року

Седан Geely A06 дебютирует в третьем квартале нынешнего года

Ми б не виключали, що A06 має спільну основу з GC9: дуже вже схожі контури дверей та зовнішні розміри.

Компанія Geely розповсюдила тизери нової моделі з внутрішнім заводським кодом A06. На ринок цей седан вийде, швидше за все, під позначенням Emgrand SL (неофіційну зйомку ми бачили). Від самого виробника інформації негусто. Прем’єра машини відбудеться десь у липні — вересні. Зовні A06 дуже схожий на побратима Geely Borui (GC9), але, придивившись, помічаєш інші рельєф крил і дверей.

Седан Geely A06 дебютирует в третьем квартале нынешнего года

У нового седана (тут трохи освітлили тизер) з GC9 не збігаються роз’єм заднього бампера, контур скління (третє бокове вікно), не кажучи вже про оптиці і бамперах.

По частині техніки даних трохи більше. Китайські ЗМІ рапортують про двох надувних моторах. Перший — це «турботройка» з робочим об’ємом один літр і заводським кодом JTF-3G10TD. Вона розвиває 136 «конячок». Другий двигун — «турбочетвірка» 1.4 (JLB-4G14T), причому менш потужна (133 к. с.). Ми б не виключили надалі якісь експерименти з гібридним приводом, щонайменше найпростішого типу Mild hybrid.

Седан Geely A06 дебютирует в третьем квартале нынешнего года

Світлодіодні фари примикають до решітці радіатора, чий незвичайний «матричний» малюнок компанія називає «галактичних».

Седан Geely A06 дебютирует в третьем квартале нынешнего года

Ззаду хромована смуга з’єднує діодні ліхтарі.

Пам’ятаєте, у квітні Geely представила заряджається від мережі гібрид Borui GE? У ньому використовувалася бензоэлектрическая система розробки Volvo на основі турбомотора 1.5, і середня витрата палива у такого седана дорівнює 1,6 л/100 км. А пізніше компанія Geely розповіла, що вперше побудувала і помірну гібридну установку: з 48-вольта стартером-генератором з ремінним приводом (BSG). Пристосували її до того ж мотору 1.5 і отримали витрата 5,8 л/100 км, на 15% нижче чисто бензинового варіанту. Тепер цей досвід можна буде поширити на інші моделі марки.

Бонус

Поряд з елегантним A06 група Geely незабаром поповнить асортимент продукції забавним чотиримісним електрокаром, званим Geely Kandi GLEagle К23. Фірма Kandi належить Geely і випускає батарейні моделі — як перероблені з звичайних легковиків марки Geely, так і повністю оригінальні. Зараз в каталозі Kandi «електричок» п’ять, а К23, спійманий на днях фотографами на вулиці, стане шостим.

Седан Geely A06 дебютирует в третьем квартале нынешнего года

Довжина, ширина, висота К23 рівні 3974, 1636 і 1625 мм, а колісна база — 2650 мм, Праворуч — Kandi GLEagle K12 (він менше, довжина всього 2770 мм).

Споряджена маса К23 становить значні 1200 кг, що побічно вказує на пристойний за розмірами тягову батарею. На жаль, її місткість поки невідома, як і запас ходу на зарядці. Електромотор тут розвиває 65 «конячок», яких вистачає, щоб розігнати цю важку дитину до 102 км/год. для порівняння Додамо, що більш компактний K12, що вміщає двох, номінально проходить на одній зарядці 152 км.