Седан Dodge Charger SRT Hellcat покращиться слідом за Челленджером

Седан Dodge Charger SRT Hellcat улучшится вслед за Челленджером

В решітці радіатора з’явилася нова по малюнку сітка, а поруч з логотипом SRT — повітрозабірник.

Серед серійних чотирьохдверних заводських моделей з седаном Dodge Charger SRT Hellcat (717 л. с. і 881 Н•м) приблизно на рівних може суперничати зовсім небагато машин. Скажімо, запальний Cadillac CTS-V (649 л. с., 854 Н•м). А серед пятидверок варто згадати моделі Mercedes-AMG GT 63 S (639 л. с., 900 Н•м) і Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid (680 к. с., 850 Н•м). (Залишаємо за дужками «електрички» типу старшої Тесли.) Але скоро Charger зовсім піде у відрив.

Седан Dodge Charger SRT Hellcat улучшится вслед за Челленджером

Нині випускається Charger SRT Hellcat набирає 60 миль/год (96 км/ч) з нуля за 3,7 с (просто чудово для заднього приводу) і розвиває швидкість в 328 км/год. Це одна з найшвидших четырехдверок у світі, якщо не брати в розрахунок тюнінг.

Нинішнім літом американці представлять оновлений автомобіль. За неофіційними даними, потужність його компресорної «вісімки» 6.2 буде збільшена до 735 л. с., точно так само, як і на купе Challenger SRT Hellcat з тим же мотором, яке теж дебютує влітку. Зміни на цьому не завершаться. Для «єдиного чотирьохдверного масл-кара в Америці» компанія пообіцяла відразу кілька обновок як у зовнішності, так і в інтер’єрі. Також тут можуть з’явитися технічні доопрацювання в трансмісії і интеркулере, випробувані раніше на Демона.