Седан Cadillac ATS не виправдав очікувань

Седан Cadillac ATS не оправдал ожиданий

Кращим роком для седана Cadillac ATS став 2013-й, коли в Штатах купили 38 319 машин. А найгірший ― 2017-й, 13 100 автомобілів. У класі був нижче попит на екзотичні моделі Jaguar XE (9278 штук) і Alfa Romeo Giulia (8904). В США ціни на ATS зараз варіюються від $35 495 до $47 895.

Колись Cadillac ATS нас приємно здивував на тлі конкурентів. Так, у нього тісний салон і вже тим більше багажник, є ергономічні огріхи, але Cadillac полонив зовнішністю, запальним мотором і класної керованістю. Як з’ясувалося, такий цікавий автомобіль не потрібен навіть на своїй батьківщині, не кажучи вже про наш ринок. З січня 2012-го по квітень 2017 року в США реалізували всього 141 799 седанів ATS. Для порівняння, Mercedes C-класу і BMW третьої серії (перше і друге місця по продажах) за один тільки 2017 рік розійшлися тиражем 77 446 і 59 449 машин. Тому в GM прийняли рішення зняти ATS з виробництва.

Седан Cadillac ATS не оправдал ожиданий

З виробництва знімають лише звичайну модель ATS, але ATS Coupe, випускаються в Північній Америці, і довгобазовий седан ATS-L, який роблять і продають тільки в Китаї, поки залишаються в строю.

За офіційною версією, припинять випуск до серпня 2018 року через реорганізацію та переоснащення заводу Lansing Grand River, де також роблять моделі Cadillac CTS і Chevrolet Camaro. Проте все це є частиною стратегії Кадилака, про яку говорив ще колишній президент компанії Йохан де Найссен. Американці планують скоротити число седанів в модельній гаммі. Тому разом з моделлю ATS приберуть ще CTS і XTS, а замість них з’явиться четырехдверка CT5. Також у найближчому майбутньому на ринок вийдуть седан гольф-класу і компактний кросовер, який розташується на сходинку нижче моделі XT4.