Седан BMW M5 Competition перетворився в окрему модель

Седан BMW M5 Competition превратился в отдельную модель

Розгін з місця до 200 км/год займає 10,8 з, що на 0,3 менше, ніж у звичайної M5. Виділити BMW M5 Competition в окрему модель німців підштовхнула статистика. Приміром, минулого «ем-п’ятою» близько 40% клієнтів замовляли пакет Competition Package.

Фахівці відділення M GmbH називають тільки що дебютував седан BMW M5 Competition знаковим автомобілем. Саме з нього почнеться нова політика німецької компанії ― виводити топ-версії «емок» в окремі моделі. Тепер не буде пакету Competition Package, а буде самостійна машина з приставкою Competition. І це цілком справедливо, враховуючи список переробок у BMW M5 Competition порівняно із звичайною «ем-п’ятою». Чорні грати радіатора, дифузор і випускні патрубки, оригінальні 20-дюймові колеса і матовий сріблястий колір кузова ― лише мала частина змін.

Седан BMW M5 Competition превратился в отдельную модель

На передній осі встановлені шестипоршневі моноблочні супорти, а на задній ― однопоршневые з плаваючою скобою. Складові гальмівні диски ― «по колу». Углеродокерамика ― опція. Ковані колеса взуті в шини розмірністю 275/35 R20 спереду і 285/35 R20 ззаду.

Бітурбомотор V8 4.4 інженери форсували з 600 л. с. до 625 (пікова тяга 750 Н•м залишилася колишньою). Споряджена маса збільшилася на десять кілограмів (до 1865), але час прискорення до сотні зменшилася з 3,4 до 3,3 с. Максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 км/год, але з опціональним пакетом M driver’s Package стеля піднімається до 305. За замовчуванням на M5 Competition ставиться спортивна випускна система з клапанним регулюванням. Восьмиступінчастий «автомат», повнопривідна система з електроннокерованим багатодисковою муфтою спереду і активний задній диференціал перенастроюванні не піддалися.

Седан BMW M5 Competition превратился в отдельную модель

У салоні автомобіль виділяється оригінальною приладовою панеллю, алюмінієвою обробкою з малюнком, що нагадує углеволокно, і чорними ременями безпеки. Спортивні передні сидіння з інтегрованими підголовниками ― базове оснащення.

Зате у BMW M5 Competition встановлені більш жорсткі опори двигуна, збільшений розвал передніх коліс, сайлент-блоки в задній підвісці замінені на кульові шарніри. Також німці переробили кріплення для переднього стабілізатора поперечної стійкості і зробили менш податливим задній. Пружини стали жорсткішими на десять відсотків як спереду, так і ззаду, а адаптивні амортизатори отримали новий софт. Дорожній просвіт скоротився на сім міліметрів і тепер становить 128 мм. Виробництво седана розпочнеться в липні 2018 року. Першими машину отримають найважливіші для моделі ринки ― США, Великобританія, Німеччина, Японія і Канада.