Прем’єра кросовера Audi Q8 відбудеться на початку літа

Премьера кроссовера Audi Q8 состоится в начале лета

Єдиний поки тизер підкріплений підписом: «Не вовк в овечій шкурі, а кросовер з дизайном купе». Його розміри відомі по концептам: довжина — 5020 мм, ширина — 2050, висота — 1700 мм, колісна база — без малого три метри.

Родич моделей Lamborghini Urus, Bentley Bentayga, Porsche Cayenne і Audi Q7 не стане чекати жовтневого мотор-шоу в Парижі і вийде на світову арену в червні. Рекламна кампанія в Мережі, що включає навіть фільм, завершиться п’ятого числа. Дебют відбудеться відразу після. Сьогодні Інгольштадт вирішив показати нам дизайнерський скетч, щоб ми могли порівняти, як корми «ку-восьмого» змінилася на шляху від концептів до конвеєру. Звичайно, вона оформлена набагато простіше.

Премьера кроссовера Audi Q8 состоится в начале лета

Зліва — перший шоу-кар, показаний у Детройті (січень-2017), праворуч — Audi Q8 sport concept, представлений у Женеві (березень-2017). Обидва прототипу були гібридними.

Про пригоди нової моделі, а також Сандри і Квентіна, для яких «через секунду все зміниться», розповість серія з п’яти відеороликів під загальною назвою Q8 unleashed. Перший епізод «неприборканого» буде викладений тут 21 травня.

За вже наявними відомостями, в основі Audi Q8 лежить модульна платформа MLB (двухричажка спереду і багаторичажка ззаду). Модель отримає постійний повний привід quattro з міжосьовим диференціалом Torsen і восьмиступінчастим «автоматом» tiptronic. У списку двигунів присутні бензинові і дизельні «турбошестерки», а «гарячої» версії Audi SQ8 дістанеться «вісімка» 4.0 TDI. Крім того, очікується гібридна «запальничка» RS Q8. Проводитися кросовер буде в Словаччині, а покривало з нього німці зірвуть, швидше за все, в Китаї.