Представник компанії натякнув на відродження моделі Jaguar XK

Представитель компании намекнул на возрождение модели Jaguar XK

Крім простих серійних версій XK британці побудували дюжину лімітованих виконань. На фото — орієнтоване на трек купе XKR-S GT 2013 року, випущений тиражем всього тридцять примірників.

Зараз в модельному ряду Ягуара є тільки один спорткар F-type. Але все може змінитися в 2021 році. Це найбільш ранній термін повернення в стрій чотиримісній моделі XK, зниклої з програми в 2014-м. Звичайно, мова йде про купе і кабріолетом наступного покоління. За інформацією видання Autocar, машина з посадковою формулою 2+2 розділить платформу з двомісним «еф-тайпеї» нового покоління.

Представитель компании намекнул на возрождение модели Jaguar XK

Так художник Аутокара уявляє собі новий XK, відштовхуючись від «еф-тайпа». Але потрібно врахувати, що сам F-type зі зміною покоління зазнає певні зміни в стилі.

У 2016 році бос північноамериканського відділення JLR Джо Эберхардт поставив хрест на «ікс-кее», заявивши, що фірма відмовилася від планів відродження моделі. Але, мабуть, спори про це рішення все одно не припинилися. І ось минулого року шеф-дизайнер Ягуара Ян Каллум дав пресі перший натяк, сказавши, що «хоче створити двомісний F-type і варіант 2+2». Він відразу уточнив, що проект поки не затверджений, але «ми вже визначаємо дизайн». А тепер у бесіді з Аутокаром директор з продуктової стратегії JLR Ханно Кирнер повернувся до цієї теми: «Ми любимо спортивні автомобілі. Я використовую множина цілком свідомо. Будуть поставлятися різні варіанти кузова або щось ще — подивимося. Поки що давайте просто скажемо, що тип кузова дуже важливий для нас».

Представитель компании намекнул на возрождение модели Jaguar XK

Модель XK (2006-2014 роки випуску) минулого покоління оснащувалася «вісімками» з робочим об’ємом 3,5; 4,2 і 5,0 л потужністю 304 від до 550 л. с., які поєднувалися з шестиступінчастим «автоматом» і заднім приводом.

Неофіційні дані свідчать, що наступний F-type з’явиться в 2019-2020 рр. Він буде використовувати еволюцію сьогоднішньої «візки» «еф-тайпа». У свою чергу, нинішній F-type був побудований на модернізованій і укороченою платформі від моделі… XK. Так що в разі відродження «ікс-кея» молодша машина просто поверне борг. Вважається, що в черговий раз покращена платформа буде достатньо гнучкою для побудови ряду моделей з різною колісною базою, так і для адаптації різних силових агрегатів — від потужних «вісімок» до гібридних систем.