Після оновлення пікап Ford F-150 Raptor став трохи розумніший

После обновления пикап Ford F-150 Raptor стал чуть умнее

Виробництво модернізованого пікапа Ford F-150 Raptor на заводі Dearborn Truck Plant почнеться в другій половині 2018-го, а прийом замовлень американські дилери відкриють в кінці року. Зараз за автомобіль просять від $50 115. Конкурент Ram Rebel V8 5.7 коштує від $45 890.

З моменту виходу пікапа Ford F-150 Raptor останнього покоління пройшло більше трьох років. Саме час провести модернізацію. Правда, після неї Raptor не особливо змінився зовні. З’явилися лише інші легкосплавні колеса діаметром 17 дюймів і три нових кольори кузова (Ford Performance Blue, Velocity Blue і Black Agate). Не став автомобіль і сильніше, зберігши під капотом бітурбомотор V6 3.5 Ecoboost, що розвиває колишні 462 к. с. і 690 Н•м. Тим же залишився і десятиступенчатый «автомат». Зате завдяки новій підвісці і поліпшеною електроніці, Ford F-150 Raptor став розумніший за свого попередника.

После обновления пикап Ford F-150 Raptor стал чуть умнее

Інтер’єр Раптора теж змінився, але тільки за рахунок інших спортивних крісел Recaro c обробкою з натуральної шкіри та штучної замші. У списку опцій як і раніше значаться мультимедійна система з навігацією, аудіосистема Bang & Olufsen і обробка салону вуглепластиком.

После обновления пикап Ford F-150 Raptor стал чуть умнее

Ходи підвісок не змінилися ― 330,2 мм спереду і 353 мм ззаду. Постійний повний привід, двоступенева роздатка, блокування заднього диференціала теж на місці.

Тепер на «заряджений» пікап за замовчуванням встановлюють підвіску з электронноуправляемыми амортизаторами FOX. Адаптивні стійки з купою датчиків працюють у зв’язці з системою зміни режимів руху Terrain Management System. Нові амортизатори також здатні самостійно розпізнати момент, коли автомобіль злетів у повітря на трампліні, щоб зробити налаштування жорсткіше перед приземленням. Ще у Раптора з’явився новий електронний помічник ― позашляховий круїз-контроль Trail Control. Система контролює подачу палива і гальмування, а діапазон швидкостей становить від 1,6 до 32 км/ч.