Пікап Chevrolet Silverado 1500 розширив лінійку моторів

Пикап Chevrolet Silverado 1500 расширил линейку моторов

Модель 2019 Silverado 1500 більше, ніж коли-небудь, може бути пристосована до потреб різних категорій покупців: від скупих господарів фірм, які обирають простою пікап для роботи, і до тих, хто бачить у ньому «згусток сучасних технологій».

Показаний у січні пікап Chevrolet Silverado нового покоління змінив платформу, і вже заздалегідь було відомо, що асортимент двигунів і трансмісій машини суттєво оновиться. Американці розкрили деталі тільки зараз, і деякі з них дійсно абсолютно нові моделі.

Пикап Chevrolet Silverado 1500 расширил линейку моторов

Вісім базових виконань, від утилітарного Work Truck до розкішного High Country, і шість моторів не дають 48 поєднань, так як деякі комбінації неможливі. І все ж близько двох десятків версій тут є.

Отже, відкриває парад бензиновий агрегат V6 4.3 (289 к. с., 414 Н•м), суміщений з шестиступінчастим «автоматом». Далі запропонована «вісімка» 5.3 (360 к. с., 519 Н•м) з такою ж трансмісією. Обидва обладнані системою відключення половини циліндрів на малих навантаженнях Active Fuel Management (AFM). На версіях подорожче — модернізований варіант тієї ж самої «вісімки», з новою системою Dynamic Fuel Management (ДРТ), в якій схем роботи циліндрів вже 17 (!), з пристроєм start/stop і восьмиступінчастим «автоматом». Потужність і момент 5.3 DFM ідентичні версії 5.3 AFM.

Пикап Chevrolet Silverado 1500 расширил линейку моторов

Система DFM (тут показаний мотор V8 5.3 DFM) вибирає найвигідніший для поточного навантаження і швидкості режим підключення циліндрів. За результатами тестів фірми, понад 60% часу такий двигун буде працювати менше, ніж на восьми циліндрах. При цьому електроніка обчислює оптимум і змінює схему дії всього мотора 80 разів в секунду.

Пикап Chevrolet Silverado 1500 расширил линейку моторов

На 2.7 Turbo AFM — вперше для Шеви деактивація частини циліндрів на «четвірці». Інші деталі: система зміни фаз і висоти підйому клапанів, безпосереднє уприскування, турбокомпресор з подвійною равликом, охолодження низу поршнів масляним спреєм, електричний водяний насос масляний насос змінної продуктивності, інтегрований випускний колектор, start/stop.

Далі йде нова наддувний бензинова «четвірка» 2.7 Turbo AFM (314 к. с., 473 Н•м), якою покладено восьмідіапазонний «автомат». На вершині гами розташований мотор V8 6.2 (426 к. с., 624 Н•м) знову ж таки з новою системою DFM, причому у нього «автомат» вже десятиступенчатый. А на початку 2019 року до перерахованих вище агрегатів додасться рядна дизельна «шістка» Duramax 3.0 (віддача поки не названа). Вона теж поєднується з десятиступенчатым «автоматом». І дизелю, і мотору 6.2 за замовчуванням покладена система start/stop.