Підприємство BMW Brilliance розширить завод батарей в Китаї

Предприятие BMW Brilliance расширит завод батарей в Китае

Шоу-кар BMW iX3 (ліворуч) в серії збереже назву, а концептуальний седан BMW i Vision Dynamics отримає індекс i5. Вершину технологій електрифікації незабаром повинен змалювати прототип BMW iNext.

Через сім місяців після відкриття акумуляторного центру в Шеньяні спільне підприємство BMW Brilliance Automotive (BBA) заклав основу для другої черги цього заводу. Використовуючи технології BMW eDrive п’ятого покоління, він буде виробляти потужні високовольтні батареї для електричного кросовера BMW iX3. Модель в 2020 році встане на конвеєр сусідній майданчики в Дадуне.

Предприятие BMW Brilliance расширит завод батарей в Китае

«Закладаючи символічний перший камінь, ми готуємо грунт для настання наступного електричної моделі», — підкреслив член правління BMW Олівер Зипсе.

З 2019-го потужність двох заводів BBA в Тиэси і Дадуне досягне 520 000 машин в рік. За підсумками 2017-го підприємства виробили для китайського ринку майже 400 000 автомобілів (+30%). Баварці пишаються, що вибудувана система дозволяє на одній і тій же складальної лінії звичайні легковики, гібриди та електрокари. До речі, співпраця BMW Group і Brilliance нещодавно продовжено до 2028 року.