Оновлений Ford EcoSport встав на конвеєр в Росії

Обновлённый Ford EcoSport встал на конвейер в России

Першою з конвеєра зійшла ця синя машина з повним приводом, «атмосферником» 2.0 (148 л. с.), шестидіапазонним «автоматом» і в максимальній комплектації Titanium Plus. За такий варіант дилери просять 1 259 000-1 399 000 рублів. Початкова ціна Экоспорта — 959 000.

Рестайлінговий кросовер Ford EcoSport тепер виробляється на заводі Ford Sollers в Набережних Челнах. Збірка йде по повному циклу CKD, зі зварюванням і фарбуванням кузовів. Хоча Экоспорты випускаються на Соллерсе з грудня 2014 року, реформована машина вимагала встановлення нового обладнання та модернізацію вже наявного. Приміром, закуплені два італійських робота Comau, покращено станція заправки автомобілів технічними рідинами.

Обновлённый Ford EcoSport встал на конвейер в России

Завдяки адаптації паркетника для Росії він споживає бензин АІ-92, має збільшений до 4,5 бачок для незамерзайки, обігрів форсунок склоомивачів, русифіковану навігацію і додатковий USB-порт у стельовій консолі.

Заводчани відзначають, що 47 найменувань комплектуючих для Экоспорта (штамповані деталі, стекла, ущільнювачі), які виробляються в Татарстані, потім йдуть на експорт. Продукція потрапляє на румунське підприємство в Крайові, де збираються машини для Європи, оскільки якість компонентів відповідає глобальним стандартам Форда. У першому кварталі цього року продаж кросоверів «блакитного овалу» у нашій країні виросли на 36%. Оновлений EcoSport покликаний зміцнити позиції бренду.