«Народному» паркетнику Фольксвагена присвоєно ім’я Tharu

«Народному» паркетнику Фольксвагена присвоено имя Tharu

У зовнішності можна виявити загальні деталі з моделями Tiguan, Teramont і Touareg. Є також деяку схожість зі Шкодою Karoq. Ринковий дебют Tharu відбудеться в цьому році, ймовірно, в серпні.

Доля двох загадкових концептів, які були несподівано показані в Пекіні, остаточно прояснилася. Ми вже дізналися, що шоу-кар Advanced Mid-Size SUV перетвориться в серійний Volkswagen Tayron. Тепер зрозуміло: другий прототип Powerful Family SUV встане на конвеєр під ім’ям Tharu. Схоже, у своєму прагненні називати кросовери на букву «Т» німці дісталися до народності тхару, проживає в Індії та Непалі. Але «народної» ця машина, раніше позначена як Volks-SUV, повинна стати з іншої причини — через доступності для жителів країн, що розвиваються.

«Народному» паркетнику Фольксвагена присвоено имя Tharu

Як бачимо, відмінності між концептом і серійним варіантом відсутні. Щонайменше ззаду. Шильдик Tharu 180 TSI підтверджує назву моделі, але ніякого уявлення про потужності не дає.

За даними китайських ЗМІ, новий Family SUV не такий вже Powerful. Від кросовера, побудованого на платформі MQB, очікують два бензинових турбомотора: 1.2 (116 к. с.) і 1.4 (150 сил). Поряд з шестиступінчастою «механікою» буде запропоновано семідіапазонний «робот» DSG. (До речі, аналогічно оснащується седан Volkswagen Lavida Plus.) У цьому зв’язку Tharu не виглядає бюджетної машиною. Чи То справа Skoda Kamiq на старій «візку» PQ25 і з «атмосферником» 1.5… Втім, від ринку до ринку начинка буде змінюватися, а паркетник повинен випускатися в Аргентині, Мексиці і Росії глобальним тиражем 400 000 штук на рік.