Надбавка сил стала для Peugeot 108 приводом причепуритися

Прибавка сил стала для Peugeot 108 поводом принарядиться

«Сто восьмого» додані два кольори кузова: яскраво-зелений Fizz Green (на фото) і глибокий синій Calvi Blue. Шкода, що на фото не показано нове виконання Display з рожевими центральними гайками в колесах.

Трійця компактів-близнюків завершила перехід на модернізовану версію мотора 1.0 VVT-i. Цей трициліндровий агрегат став економічніше, тихіше і могутніше на три-чотири сили (тепер 72 к. с.). Першим його отримала Toyota Aygo, поєднавши надбавку з підтяжкою особи. Йде слідом Citroen C1 уникнув реформ і обмежився особливими виконаннями. А опинився в ролі останнього Peugeot 108 відбувся ще простіше — розширенням списку ошатних опцій.

Прибавка сил стала для Peugeot 108 поводом принарядиться

Чорна дах Black Diamond тепер стандарт для варіанту GT Line і опція для всіх інших. До речі, таким вихлопним патрубком маленькі Toyota і Citroen похвалитися не можуть. Схоже, тому, що у них немає другого двигуна 1.2 Puretech потужністю 82 к. с.

Прибавка сил стала для Peugeot 108 поводом принарядиться

Для індивідуалізації салону створені нові пакети опцій, що повторюють назвами кольору кузова Fizz Green і Calvi Blue. Розцяцьковані сидіння, двері, рукоятку важеля, окантовка дефлекторів.

З серйозних придбань слід виділити систему розпізнавання дорожніх знаків, підтримку інтерфейсів Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink і покращений за рахунок додаткової шумоізоляції акустичний комфорт. Нинішні ціни на Peugeot 108 у Франції — 10 600 і 14 050 євро, за три – і п’ятидверку відповідно (765 тисяч рублів і мільйон з гаком). У 2017 році європейці купили 55 831 хетчбек.