На ринок Японії вийшов особливий родстер Honda S660 Modulo X

На рынок Японии вышел особый родстер Honda S660 Modulo X

Дизайнери замінили обидва бампера на більш агресивні. Спереду з’явилися світлодіодні смужки ходових вогнів. В екстер’єрі стало більше чорного глянцю, наприклад, у нього пофарбовані бічні дзеркала. Для м’якого верху обраний винний колір Bordeaux Red.

Двухдверка Honda S660 з березня 2015 року продається тільки в Японії. Спортивний кей-кар користується успіхом: перша партія з 8600 машин була розкуплена майже миттєво. Зараз інтерес згас, необхідно оновлення. Результати цієї реформи компанія обіцяє представити шостого липня. Очікування повинна скрасити спецверсія Modulo X. Технічно вона відрізняється підвіскою з п’ятиступінчастою регулюванням демпфуючих елементів, посиленими гальмами і аеродинамічними деталями.

На рынок Японии вышел особый родстер Honda S660 Modulo X

На кормі змонтований активний спойлер, причеплений шильдик Modulo X. Для коліс передбачені ексклюзивні алюмінієві диски діаметром 15 дюймів спереду і 16 ззаду.

На рынок Японии вышел особый родстер Honda S660 Modulo X

Спортивні крісла, кермо і передня панель оброблені натуральною шкірою. Рукоятка важеля виготовлена з титану. Додається підлоговий килимок з алюмінієвої емблемою.

Мотор об’ємом 660 см3 змін не зазнав. Він як і раніше видає 64 сили і 104 Н•м, для чого машинки спорядженої масою 850 кг чимало. Покупці можуть вибирати між шестиступінчастою «механікою» або варіатором. Ціна Modulo X — 2 850 120 ієн (1,6 млн рублів). Стандартний родстер отримав три нових кольори кузова, пакет опцією з навігатором Gathers і базовий цінник в 1 980 720 (1,1 млн).