На ринок вийшов Mercedes-AMG GT S у вигляді родстера

На рынок вышел Mercedes-AMG GT S в виде родстера

Споряджена маса родстера Mercedes-AMG GT S по DIN складає 1625 кг (витрата палива в змішаному циклі ― 11,5 л/100 км), а у версії GT і GT C ― 1595 і 1660 кг (11,4 та 12,5 л/100 км відповідно). У всіх трьох ― преселективний «робот» з сімома передачами.

Покупцям, що націлюється на Mercedes-AMG GT з закритим кузовом, запропоновано багатий вибір. Є чотири модифікації ― від відносно простої базової GT 476-сильним мотором до хардкорного 585-сильної GT-R з полегшеною конструкцією, полноуправляемым шасі, регульованими койловерами і антикрилом, углеродокерамическими гальмами і дворежимної системою стабілізації, яка надійшла з автоспорту. А для тих, кому хотілося родстер Mercedes-AMG GT, доводилося вибирати з двох модифікацій ― стандартної і більш просунутою GT C. Тепер же є третій варіант ― GT S.

На рынок вышел Mercedes-AMG GT S в виде родстера

Тришарова тканинна дах піднімається і опускається за вражаючі одинадцять секунд на швидкості до 50 км/год, а її каркас зроблений з алюмінію, магнію і сталі. Обсяг багажника дорівнює 165 л (у машини з закритим кузовом ― 350 л), але цей показник не залежить від положення даху.

Раніше між доступними версіями була вільна ніша. Різниця в потужності становила 81 силу (476 проти 557), а ціною ― понад 30 тисяч євро (129 656 і 161 364 євро). Тепер між GT і GT C ― модифікація GT S. По суті це більш спортивне виконання базового родстера. Під композитними алюмінієвими і зовнішніми панелями ховається просторова конструкція, зроблена по більшій частині з «крилатого металу». Виглядають обидві машини однаково, але для «ескі» за замовчуванням передбачені більш великі колеса і широкі шини. І якщо у родстера GT амортизатори пасивні, то у S-версії ― адаптивні.

На рынок вышел Mercedes-AMG GT S в виде родстера

За замовчуванням стоять звичайні сидіння з комбінованою обробкою штучною шкірою і замшею, а за доплату доступні крісла-ковші AMG Performance. Замшевий кермо, розширена обробка алькантарою і прилади з жовтими ризиками ― обладнання пакета AMG Dynamic Plus.

Родстер GT S споконвічно оснащується електроннокерованим блокуванням диференціала замість механічної (у стандартної машини). І режимів руху в «ескі» більше ― до базових Comfort, Sport, Sport+ і Individual додався Race, як у старшої модифікації GT C. Також GT S комплектується більш потужними гальмами з 390-міліметровими перфорованими дисками на передній осі замість 360-міліметрових. Хоча кількість поршнів у супортах однакове (шість спереду і один ззаду). Більш легкі (на 40%) композитні гальма (діаметр передніх дисків дорівнює 402 мм) ― опція і для GT, і для GT S.

На рынок вышел Mercedes-AMG GT S в виде родстера

В опціональний кіт AMG Dynamic Plus входять більш гостре рульове управління, яка посилилась підвіска, активні опори двигуна і коробки передач, кермо з замшевою ободом. Також доступна в якості опції полноуправляемое шасі.

Німці не дарма встановили поліпшені гальма. Адже AMG GT S отримав бітурбомотор V8 4.0, форсований до 522 л. с. і 670 Н•м (у GT і GT C ― 630 і 680). Прискорення до сотні у новинки займає 3,8 с, що на 0,2% менше, ніж у GT, і на 0,1 с більше, ніж у GT C. Максимальна швидкість у родстера AMG GT S становить 308 км/год, а у стандартної і топ-версії ― 302 і 316 км/год відповідно. Замовлення на Mercedes-AMG GT S почнуть приймати до літа 2018 року, а перші клієнтські машини доберуться до дилерів в липні. Імовірно, у Німеччині двухдверка буде коштувати 147-148 тисяч євро.