Медіацентр Volvo Sensus буде переведений на систему Android

Медиацентр Volvo Sensus будет переведён на систему Android

«Скоро власники Volvo отримають в машині прямий доступ до тисяч додатків, які полегшують повсякденне життя. Платформа Android і сервіси від Google допоможуть нам поліпшити якість автомобілів», — заявив віце-президент з досліджень і розробок Хенрік Грін.

У 2012 році шведи вибрали на роль постачальника електроніки корпорації Mitsubishi Electric. Сьогодні мультимедійна система Sensus з девятидюймовым сенсорним дисплеєм, якою оснащуються все нові Volvo, використовує японські залізо і софт. Однак Sensus наступного покоління буде створений спільно з компанією Google на базі операційної системи Android, про що заявлено офіційно. Стратегічне співробітництво з Гуглом у цій галузі почалося в 2017-м. Результат ми побачимо «через пару років».

Медиацентр Volvo Sensus будет переведён на систему Android

Їх всіх доступних під Андроїдом сервісів Volvo виділяє три головних: персональний помічник Google Assistant, магазин Google Play і карти Google Maps.

Президент Volvo Хокан Самуельссон пояснив, що Google як партнер по мультимедіа дозволить виробнику сконцентруватися на інших пріоритетах, таких як електрифікація модельної лінійки. «Я не думаю, що ми достатньо розвинені, щоб розробляти всі ці програми самостійно. Вже є цікава платформа і тисячі продуктів, які набагато краще, ніж ті, які ми зробили б самі», — зізнався топ-менеджер. Проте повідомляється, що Volvo продовжує розробляти власні програми і софт, «використовуючи зростаючу силу програмістів».