Марка Lexus викликала на ремонт більше трьох тисяч машин

Марка Lexus вызвала на ремонт больше трёх тысяч машин

Навесні 2016 року у Лексуса ES було два відкликання. У першому випадку причиною став несправний двигун, у другому — дефект в гідравлічному блоці. З тих пір «і-эсы» у кампаніях не брали.

Нанести візит до дилера належить різношерстої компанії стареньких машин. До неї увійшли седани Lexus ES і IS, «запальничка» IS F, позашляховик Lexus GX і кабріолет IS 250C. А все тому, що подушка безпеки переднього пасажира при аварії може прошити простір салону уламками вибухнув газогенератора. Очевидно, це знову ейрбег фірми Takata…

Марка Lexus вызвала на ремонт больше трёх тысяч машин

Спортседан Lexus IS F був відправлений у відставку чотири роки тому з-за низького попиту. По всьому світу розійшлося менше 11 тисяч машин. Більше такої версії немає, значить, на ремонт запрошений ексклюзив.

Мова йде про автомобілі, проданих у нашій країні з березня 2010 року по травень 2012-го. Перелік VIN-номерів опублікований на сайті Росстандарту. Знайшли у ньому свій Lexus повинні будуть записатися на сервіс для безкоштовної заміни газогенератора. Раніше фахівці говорили, що відгуки за Такате припиняться до кінця 2019-го. Тепер ця оцінка здається надто оптимістичною, оскільки автовласники, незважаючи на смертельну небезпеку, просто ігнорують запрошення виробників.