Марка Aston Martin отримала нового дизайнера екстер’єрів

Марка Aston Martin заполучила нового дизайнера экстерьеров

Уродженцю Німеччини 38 років. Тобіас навчався в університеті Пфорцхайма, після чого влаштувався в фольксвагенівський дизайн-центр в Потсдамі. Зюльманн пропрацював на VW Group більше десяти років.

У команді стилістів під керівництвом Марека Райхмана відбулася заміна. Як повідомляє ресурс MotorAuthority, головний экстерьерщик Астона Майлс Нюрнбергер залишив свій пост з невідомих причин, а його місце зайняв Тобіас Зюльманн, якого називають «ветераном Фольксвагена». Цікаво, що зовсім недавно, в серпні 2017 року, Зюльманна взяли в Bugatti і посадили в крісло Саші Селипанова, пішов у Genesis. Але тепер перед Тобіасом відкрився зовсім інший фронт робіт.

Марка Aston Martin заполучила нового дизайнера экстерьеров

Зюльманн відповідальний за зовнішність лифтбека Volkswagen Arteon і нового Туарега. Крім того, німець доклав руку до концепту Volkswagen Golf GTE Sport, Sport Coupe GTE і T-Prime Concept GTE.

Зрозуміло, що купе DBS Superleggera і довгоочікуваний кросовер Aston Martin Varekai, який повинен прибути в 2019 році, будуть створені без помітного участі Зюльманна. Його першими завданнями, швидше за все, стануть розробки для «електричного» бренду Lagonda, який готує седан і паркетник, а це 2020-2023 роки. Втім, інформація про призначення Тобіаса все ще потребує офіційному підтвердженні.