Купе Dodge Challenger SRT Hellcat помітно оновиться влітку

Купе Dodge Challenger SRT Hellcat заметно обновится летом

Функціональний повітрозабірник dual-snorkel стане відмінною рисою купе 2019 модельного року. На тизері також видно розширювачі колісних арок, як в комплектації Hellcat Widebody. Можливо, такі будуть ставитися за замовчуванням.

Компанія Dodge виклала в Мережу тизери купе Challenger SRT Hellcat 2019 модельного року. Найбільш примітною особливістю виявився новий капот зі здвоєним повітрозабірником в стилі ретро. Американці не повідомили технічні деталі, хоча ми вправі чекати деякої форсування мотора Hemi V8 6.2 Hellcat. Зараз він видає 717 л. с. і 881 Н•м. В новому модельному році буде 735 сил, прогнозує видання Motor1.com. Це стане непоганим бонусом до інших обновкам, нехай таке значення далеко до 852 л. с. і 1044 Н•м, які може забезпечити варіація Challenger SRT Demon з усіма опціями.

Купе Dodge Challenger SRT Hellcat заметно обновится летом

Подібно раніше запровадженого в деяких версіях воздухозаборнику типу Shaker, в новій деталі для Хеллкэта американці надихалися моделями минулого.

Купе Dodge Challenger SRT Hellcat заметно обновится летом

Зокрема, можна пригадати Challenger R/T 440 Six Pack і Plymouth Barracuda Gran Coupe початку 1970-х.

Однак Challenger SRT Demon — лімітована модель. Тираж такого купе буде обмежений 3300 примірниками 2018 модельного року, після чого Demon зникне з програми. Зате дуже ймовірно, що якісь з технічних особливостей Демона у спадок перейдуть до звичайного варіанту з приставкою SRT Hellcat. Можливо, це унікальний лонч-контроль TransBrake з блокуванням вихідного валу «автомата», інтеркулер Power Chiller з охолодженням наддувочного повітря нижче температури навколишнього середовища за рахунок хладагента з кондиціонера, режим Drag Mode в настройках шасі і опціональні шини Nitto, оптимізовані для дрег-рейсингу, але допускаються на звичайні дороги. Офіційна інформація про оновленої моделі відбудеться влітку. Додамо, що наступне покоління Челленджера з’явиться в 2021 році, і воно переїде на платформу від Maserati Ghibli.