Купе Aston Martin DB11 AMR поповнить каталог суббренду

Купе Aston Martin DB11 AMR пополнит каталог суббренда

Модель DB11 з’явилася в 2016 році з двигуном V12 5.2 Twin Turbo (608 л. с. і 700 Н•м), у 2017-му в гаму був доданий варіант з «битурбовосьмеркой» 4.0 (510 к. с., 675 Н•м), а за ним вийшов відкритий побратим DB11 Volante, теж з V8.

Більше року тому компанія Aston Martin представила суббренд AMR і показала перші зразки таких моделей (Rapide AMR і Vantage AMR Pro). Минулого літа стартував випуск купе Vantage AMR, за яким пішли дуже рідкісні суперкари Vulcan AMR Pro і Valkyrie AMR Pro. А тепер стало відомо, яка модель наступної отримає таку обробку. Це купе DB11.

Купе Aston Martin DB11 AMR пополнит каталог суббренда

Сторінка з назвою DB11 AMR «випадково» з’явилася на медиасайте фірми. Правда, ніякої інформації, крім імені моделі, дізнатися без пароля не можна. Видання Autoblog.com першим заметившее «обновку», звернулися в компанію за коментарем, але відповіді не отримало.

Моделі суббренду AMR є результатом заводського тюнінга, орієнтованого на трек-дні. Він передбачає форсування мотора (хоча це залежить від конкретної моделі), перенастроювання шасі, додавання нових аеродинамічних компонентів і колісних дисків. При цьому тираж «просто» моделей AMR становить сотню-іншу штук, а автомобілі з приставкою AMR Pro передбачають випуск і зовсім в кількох примірниках.

Купе Aston Martin DB11 AMR пополнит каталог суббренда

Як варіант імені Vantage GT3 (на малюнку), так і GT4 будуть використовувати «твинтурбовосьмерку» 4.0, тільки в різних модифікаціях. Обидва купе будуть омологовані для гонок з першого березня 2019 року. Замовлення вже приймаються.

Сама ж компанія днями анонсувала прем’єру цього літа гоночних побратимів Aston Martin Vantage GT3 і GT4 на основі моделі Vantage останнього покоління. Вони замінять купе попередньої генерації: V12 Vantage GT3 і V8 Vantage GT4, відповідно. Вони ж доповнять в асортименті бойових Астонов представлений в минулому листопаді Vantage GTE. Нагадаємо заодно про майбутні новинки дорожньої лінійки компанії. Шанувальників марки порадують купе Aston Martin DBS Superleggera, яке прийде на зміну моделі Vanquish, перший кросовер по імені Varekai, «доступний» середньомоторний суперкар. Нас також чекають молодший брат Валькірії і електрокари суббренду Lagonda.