Кросовер Rolls-Royce Cullinan буде розсекречено післязавтра

Кроссовер Rolls-Royce Cullinan будет рассекречен послезавтра

Ліхтар — одна з небагатьох деталей, які фірма вирішила розкрити до дебюту машини.

Онлайн-прем’єра моделі Rolls-Royce Cullinan намічена на 10 травня. Правда, перші фрагменти автомобіля будуть представлені на день раніше на сайті журналу National Geographic. Він співпрацював з Роллс-Ройсом в рамках вояжу The Final Challenge, що проходив у квітні-травні. Разом гігантом по імені Cullinan (нагадаємо, ім’я дано на честь самого великого алмазу в історії) фотограф і мандрівник Кору Річардс подолав гори Шотландії, дюни ОАЕ і відвідав найвіддаленіші куточки США.

У ролику показаний останній етап The Final Challenge, США. Зокрема, Річардс проїхав через каньйони Юти, згадуючи, як надихався цими ж фантастичними пейзажами на зорі кар’єри фотографа.

З часу гонки Alpine Trial 1913 року, в якій переміг автомобіль Rolls-Royce Silver Ghost, Роллсы не проходили настільки епічних випробувань, вважає Річардс. В деякому сенсі The Final Challenge став останньою перевіркою машини перед прем’єрою. Хоча, звичайно, «огранюванням алмазу» інженери і техніки займалися в самих різних умовах — від бездоріжжя до Нюрбургринга.

Кроссовер Rolls-Royce Cullinan будет рассекречен послезавтра

Шкіряні сидіння View Suite і коктейльний столик розкладаються одним натисканням кнопки, щоб насолоджуватися природними видами. Британці пояснюють, що Cullinan виявиться «набагато більше, ніж просто позашляховиком», але розкішним продовженням будинку.

Кроссовер Rolls-Royce Cullinan будет рассекречен послезавтра

Як і у седанів марки, задні дверцята кросовера відкриваються проти ходу.

Нагадаємо, що в основі Куллінана лежить адаптована платформа від седана Rolls-Royce Phantom останнього покоління. Під капотом ми повинні побачити мотор V12 6.75 twin-turbo, який буде видавати близько шести сотень «конячок» і не менше 900 Н•м. За неофіційними даними, у автомобіля буде дві версії по довжині колісної бази, і в одній з них він витягнеться до шести метрів.