Кросовер Mazda CX-3 в Японії обзавівся новим дизелем

Кроссовер Mazda CX-3 в Японии обзавёлся новым дизелем

Субкомпакт може бути як передньо-, так і повнопривідним. Є вибір між «механікою» і «автоматом», причому обидві коробки на шість передач. З початку продажів 31 травня японські ціни на бензинову версію 2.0 стартують з 2 127 600 ієн (1,23 млн рублів), а на варіант із дизелем 1.8 — з 2 436 480 ієн.

Модель Mazda CX-3 пережила оновлення в кінці березня. Дебютував автомобіль в Нью-Йорку, і, відповідно, компанія показала американську версію. У США покупцям доступний лише 150-сильний бензиновий двигун Skyactiv-G 2.0. А в Японії, крім нього, на дорестайле пропонувався і дизель Skyactiv-D 1.5 (105 л. с., 270 Н•м з 1600 до 2500 об/хв). І от компанія випускає на домашній ринок оновлену машину. На ній замість півторалітрового дизеля з’явився новий агрегат на солярці, Skyactiv-D 1.8, потужністю 116 л. с. при 4000 об/хв і максимальним обертовим моментом 270 Н•м при 1600-2600 об/хв.

Кроссовер Mazda CX-3 в Японии обзавёлся новым дизелем

Новий агрегат може похвалитися турбокомпресором із змінною геометрією, а також швидкодіючими пьезофорсунками з декількома отворами і багатоступеневим розпиленням пального.

По комбінованому всесвітнього циклу WLTP дизель Skyactiv-D 1.8 на Мазді CX-3 витрачає (в залежності від комплектації і трансмісії) від 4,31 до 5,26 л/100 км. Таким чином, покупці отримають більше потужності і тяги на самих верхах при пристойній економічності. Бензиновий дволітровий агрегат паралельно пройшов невелику модернізацію: поліпшені поршні і форсунки.

Кроссовер Mazda CX-3 в Японии обзавёлся новым дизелем

Як і раніше посвідченого «американця», в японській версії паркетника скориговані кольору і фактури матеріалів, з’явилися новий кермо і електронне стоянкове гальмо замість механічного ручника.

Крім іншого, паркетник отримав перенастроюючу підвіску і посилену шумоізоляцію, нову версію комплексу автоматичного гальмування Advanced Smart City Brake Support (покращено розпізнавання пішоходів вночі). Систему G-Vectoring Control інженери трохи перенастроювали заради більш плавної роботи. Функція Stop & Go була додана в радарний круїз-контроль. На жаль, на нашому ринку модель CX-3 не представлена, і на найближчий час немає планів її вивести. Тим не менш в російському представництві компанії Драйву розповіли, що дуже хотіли б додати цей кросовер в поточний асортимент і зараз працюють в цьому напрямку.