Кросовер Hyundai Kona обзаведеться «зарядженої» версією

Кроссовер Hyundai Kona обзаведётся «заряженной» версией

П’ятидверка Hyundai Kona N встане на конвеєр до 2020 року. У неї не буде опціонального пакету Performance, як на хэтчах i30 N і Veloster N. Також невідомо, забезпечать чи передню вісь електроннокерованим блокуванням диференціала.

Європейська преса в цілому позитивно поставилася до моделей Hyundai N-серії. Приміром, у випадку з хетчбеком i30 N зарубіжні колеги відзначили гостре рульове управління і класне шасі, що дозволяють отримати масу задоволення на гоночному треку. Проте на дорогах загального користування автомобіля з’являються проблеми з плавністю ходу, прийнятною лише в режимі підвіски Normal. Загалом, перший млинець не вийшов грудкою, але потребує доопрацювання. А тим часом у планах корейців розширення N-сімейства. До вже знайомих моделей i30 N і Veloster N додадуться кросовери.

Кроссовер Hyundai Kona обзаведётся «заряженной» версией

Hyundai Kona без приставки N тільки почав свій шлях. У Європі з вересня 2017-го по березень 2018-го продали 21 618 паркетників, а в США з лютого по квітень цього року ― 5874 штуки. Залежно від ринку модель комплектується бензиновими «атмосферником» і турбомоторами, а також наддувним дизелем. Незабаром вийде і електрокар.

Раніше з’явилися чутки, що N-версією обзаведеться Tucson, але станеться це, мабуть, вже в наступному поколінні. Тепер же виданню Auto Express стало відомо, що керівництво компанії Hyundai схвалив розробку «зарядженого» кросовера Kona N. Швидше за все, автомобіль буде відрізнятися від звичайних побратимів більш агресивною зовнішністю, заниженими шасі з менш податливими пружинами і амортизаторами і, звичайно ж, дволітровим турбомотором, форсованим до 250 сил. Шкода, що Kona N буде передньопривідною і трехпедальной, хоча серед менш потужних версій є повнопривідна з «роботом».