Кросовер Hyundai Creta пройшов рестайлінг в Індії

Кроссовер Hyundai Creta прошёл рестайлинг в Индии

Володар премії «Індійський автомобіль 2016 року» (ICOTY) тепер пропонується з двокольорового забарвленням кузова. Розширена палітра кольорів. Незвичайна новація — С-подібні світлодіодні вогні навколо противотуманок. Такі є лише в Індії.

Першою оновилася бразильська Creta, за нею пішла китайська, а сьогодні почалися продажі Креты, поліпшеною для індійського ринку. У всіх трьох версій відтепер «каскадна» решітка радіатора, змінені бампери, перероблена світлотехніка, розширений список оснащення і опцій. Рестайлінгу для Росії, ймовірно, доведеться чекати до 2019-го. До речі, нам була обіцяна Creta наступного модельного року з «новими поєднаннями коробок передач та двигунів», але поки немає і її. Тому подивимося, що там у індійців. Базова ціна Креты у них зросла на 15 000 рупій (14 тисяч рублів).

Кроссовер Hyundai Creta прошёл рестайлинг в Индии

Подорожчала Creta (від 944 000 рупій, або 860 тисяч рублів) в порівнянні з головними конкурентами зберегла позиції: Renault Captur коштує більше (від 999 000), Suzuki S-cross і семимісна Honda BR-V — менше (862 000 і 921 000).

Кроссовер Hyundai Creta прошёл рестайлинг в Индии

Головні для індійців нововведення в салоні — електроприводи водійського крісла і люка в даху. Також всередині прописалася бездротова зарядка для гаджетів. Серед іншого власникам запропоновано браслет Smart Key Band, замінює ключ від машини, годинники, крокомір і щось ще.

По технічній частині все залишилося як і раніше. Індійської Крете не доступний повний привід. У гамі у неї два дизеля 1.4 (90 л. с.) і 1.6 (128 сил), а також бензинова «четвірка» 1.6 (123 к. с.). Перший мотор поєднується виключно з шестиступінчастою «механікою», інші агрегатуються і з шестидіапазонним «автоматом». Цікаво, що топ-версію SX (O) ціною від 1 360 000 рупій (1,2 млн рублів) можна купити тільки з трьома педалями.

Було — стало

Кроссовер Hyundai Creta прошёл рестайлинг в Индии