Кросовер Ford Mach 1 влаштується на шасі Фокусу

Кроссовер Ford Mach 1 обоснуется на шасси Фокуса

У нового Фокуса є піднесена версія Active, а в майбутньому може з’явитися електричний варіант. Поєднати одне з іншим? Теоретично це можливо, але розробники хочуть створити щось відокремлене, а не просто ще одну модифікацію.

У рамках своєї стратегії тотальної електрифікації компанія Ford має намір будувати не тільки гібридні і батарейні версії бензинових машин, але і самостійні моделі. Первістком виступить чисто електричний паркетник Ford Mach 1. Позначення Mach 1 в минулому використовувалася для спеціальних серій Мустанга, але на початку року стало відомо, що його віддадуть нової «електричці». А тепер журнал Autocar розкрив деталі: автомобіль з заводським кодом CX430 буде створений на платформі C2 від Фокуса нового покоління.

Кроссовер Ford Mach 1 обоснуется на шасси Фокуса

Є підозра, що з Мустангом модель Mach 1 буде пов’язувати не тільки найменування, але і зовнішня стилістика (хоча платформи — принципово різні). Тобто ми одержимо щось на кшталт Мустанга-кросовера, та ще на батареях. Тут і далі — фантазії сторонніх ілюстраторів.

Кросовер Ford Mach 1 буде глобальною моделлю. Представити його публіці компанія має намір в 2019-му (мабуть, до самого кінця року) або на початку 2020-го. Особливе значення для бренду він може придбати в США, де до 2020 року компанія має намір прибрати з продажу Фієсту (там ще продаються седан і хетч минулого покоління), Focus (крім версії Active), Fusion і Taurus.

Кроссовер Ford Mach 1 обоснуется на шасси Фокуса

Модель Mach 1 за розмірами, ймовірно, буде порівнянна з наступною Кугой (вона теж переїде на С2), але буде підноситися як більш спортивний і «зелена» одночасно. Машина повинна нагадувати якщо не купе, то хоча б хетчбек з сильно нахиленим заднім склом.

На заміну хэтчбекам і седанів в США прийдуть нові моделі, при цьому пікапи, позашляховики і кросовери складуть 90% модельного ряду (пригадаємо, що невдовзі відродиться Bronco). В Європі можна ще розраховувати на продовження життя звичних моделей, скажімо Mondeo. Він залишиться в програмі у європейців щонайменше до середини 2020-х. до Речі, в нинішньому році його чекає модернізація з поліпшенням інтер’єру і додаванням в гаму нового дизеля Panther 2.0, відповідного жорстким нормам щодо викидів EU6d (з перевіркою по циклу WLTP). Але в цілому концерн чекає скорочення числа платформ і моделей. І через деякий час європейського відділення доведеться добре подумати, що робити з Mondeo. Адже розробка нового покоління, навіть на все тій же «візку» С2 (вона масштабована) влетить у копієчку, а майбутній тираж передбачається досить скромним.