Кросовер BMW X5 G05 отримає абсолютно нову підвіску

Кроссовер BMW X5 G05 получит совершенно новую подвеску

Світова прем’єра моделі BMW X5 G05 відбудеться на автосалоні в Парижі в жовтні 2018 року. Виробництво автомобіля в Південній Кароліні, за чутками, розпочнеться в серпні–вересні, а продажу ― ближче до зими.

У Мережі з’явилися перші фірмові фотографії кросовера BMW X5 нового покоління. Автомобіль з індексом G05 зображений в динаміці на піщаному і грунтовому покритті, хоча, судячи з офіційної інформації, це лише мала частина програми випробувань. Прототипи ганяли в хвіст і в гриву не тільки в ПАР і США, але і на зимовому полігоні в шведському Арьеплуге, а також на асфальтових дорогах випробувальних центрів в Мирамасе на півдні Франції і в Талладиге в штаті Алабама. Не обійшлося і без Нордшляйфе. А ще німці розповіли, що X5 G05 отримає нову підвіску, яка об’єднає класну керованість, високий рівень комфорту і гідну прохідність.

Кроссовер BMW X5 G05 получит совершенно новую подвеску

У сімействі кросовера очікуються дві бензоелектричних модифікації з функцією зарядки від побутової мережі і «заряджену» виконання X5 M з модернізованим двигуном V8 4.4. Передбачувана віддача ― 625 сил і 750 Н•м.

Схоже, новий «ікс-п’ятий», побудований на модульній платформі CLAR, вперше в своїй історії отримає повноцінну пневмопідвіску спереду і ззаду в поєднанні з электронноуправляемыми амортизаторами. Швидше за все, можна буде змінювати дорожній просвіт і вибирати режими роботи ходової частини під конкретні умови руху (асфальт, сніг, пісок, каміння або гравій). Плюс машину четвертого покоління можна буде додатково оснастити активним рульовим керуванням, що включає повертаються колеса задньої осі.

Кроссовер BMW X5 G05 получит совершенно новую подвеску

Після зміни поколінь BMW X5 схудне приблизно на центнер. Кросовер отримає новий комплекс активної безпеки з автопилотными функціями, систему автоматичного паркування без водія, віртуальну панель приладів і більш просунуту мультимедийку iDrive 7.0.

За неофіційними даними, найбільш доступним модифікацій кросовера отрядят дволітрові двигуни ― бензиновий B48 (252 к. с.) і дизельний B47 (231 к. с.). Рангом вище розташуються версії з шестициліндровими двигунами B58 (340 к. с.) і B57 (265-400 л. с.). І, нарешті, топ-версії будуть комплектуватися улюбленим в народі восьмициліндровим агрегатом об’ємом 4,4 л, з якого знімуть 462 к. с. і 650 Н•м. Всі «ікс-п’ятий» отримають безальтернативний восьмиступінчастий «автомат», але тип приводу буде як заднім, так і повним. Моноприводными версіями виявляться виключно бензинові чотирициліндрові.

Кроссовер BMW X5 G05 получит совершенно новую подвеску

Ідея створення заводу в Лейпцігу з’явилася у керівництва BMW в 2000 році, а через три роки почалося будівництво. У березні 2005-го конвеєр запустили, в штаті було 2000 працівників. Сьогодні на заводі працюють понад 5300 осіб. За весь час у виробництво вкладено понад трьох мільярдів євро і зібрано більше 2,3 млн автомобілів.

Ще одна новина від концерну BMW стосується складального підприємства в Лейпцигу. У найближчі роки німці прогнозують стрибок попиту на гібридні моделі і електрокари. Тому поступово всі заводи компанії будуть адаптуватися під гнучке виробництво. Такий процес вже запущений в Лейпцигу, де крім автомобілів сімейства першої і другої серій (включаючи Active Tourer і M2 Competition) збирають моделі BMW i3 і i8. Зараз тут можна робити по 250 тисяч машин щорічно, але до 2020-го виробничі потужності збільшаться до 350 000. Це потребує інвестицій на суму понад 300 млн євро.