Концерн JLR знову взявся за автопілот для бездоріжжя

Концерн JLR снова взялся за автопилот для бездорожья

Раніше для подібних дослідів використовувався Range Rover Sport. Нині до нього приєднався Land Rover Discovery, але чомусь не у спеціально підготовленої версії SVX. Хто наступний? Velar?

Про перший у світі позашляховому автопілоті Jaguar Land Rover заговорив в 2016 році та продемонстрував прототипи в дії. Потім настав інформаційне затишшя. Тепер британці оголосили про запуск проекту CORTEX (ймовірно, це абревіатура, а не «кора головного мозку»). Мета програми з фінансуванням на 3,7 млн фунтів (307 млн рублів) — зробити безпілотники вищого рівня автономії боєздатними на будь-якому покритті незалежно від погодних умов.

Концерн JLR снова взялся за автопилот для бездорожья

У 2015 році дослідники JLR показали, що додаток на смартфоні можна використовувати для дистанційного керування позашляховик Range Rover Sport. Це був один з кроків до автономного руху по офроуду.

Формування в реальному часі масиву даних з різноманітних бортових сенсорів (камер, радарів, лидаров, мікрофонів і так далі) умовно називається «технологією 5D». Саме вона вважається ключем до машинного навчання та подальшої самостійності позашляховиків. Складність в тому, що робот повинен обходитися «підручними засобами», не звертаючись за допомогою в центр, адже у глушині може бути відсутнім будь-який зв’язок. Щоб домогтися успіху, фахівцям доведеться досліджувати межі інновацій», і в цьому їм допоможуть вчені університету Бірмінгема.