Компанія Lexus зарезервувала принципово новий індекс LQ

Компания Lexus зарезервировала принципиально новый индекс LQ

Судячи з концептом, великий кросовер Лексуса буде налічувати в довжину понад п’ять метрів при колісній базі в 2974 мм.

Фірма Lexus зареєструвала в США товарний знак LQ для автомобілів та структурних частин», повідомляє видання AutoGuide.com. Звичайно, у заявці не вказано, якої моделі може дістатися таке позначення. Найбільш вірогідний варіант — флагманському кросовера, який буде побудований за мотивами концепту Lexus LF-1 Limitless. Є певна логіка у тому, щоб дистанціювати новачка від важкого рамника LX.

Компания Lexus зарезервировала принципиально новый индекс LQ

Дивись, після LQ та інші кросовери бренду отримають другу літеру Q замість нинішнього «ікси». Теоретично можна зробити і навпаки: перейменувати нинішній позашляховик LX в LQ, а звільнений індекс LX віддати серійної версії шоу-кара Limitless.

Компания Lexus зарезервировала принципиально новый индекс LQ

Приборка з екранами замість бічних дзеркал поступиться місцем більш традиційної комбінації, але в цілому модель збереже мінімалістичний інтер’єр.

Який саме агрегат працював під капотом LF-1 Limitless, японці розповідати не стали. Вони тільки заявили, що машина може бути обладнана і простим бензиновим ДВЗ, і гібридними установками різного типу, і паливними елементами на водні, і навіть чисто електричним приводом. Представники фірми заявили, що до 2025 року всі моделі Лексуса повинні бути або електрифікованими за замовчуванням, або пропонувати який-небудь варіант електрифікації у вигляді опції (версії). За неофіційними даними, серійний варіант великого паркетника японці можуть показати в Токіо-2019.