Кабріолет Nissan Leaf Open Car відзначив успіх хетчбека

Кабриолет Nissan Leaf Open Car отметил успех хэтчбека

Задні бічні двері розчинилися разом з дахом. Отриманий кузов не можна визначити однозначно. Мабуть, ближче всього до targ, хоча ззаду залишена стулка як у хетча.

Компанія Nissan провела у Токіо форум, присвячений формуванню суспільства з нульовими викидами. На цьому зібранні гостям був представлений унікальний концепт Leaf Open Car, відкрита версія електромобіля Nissan Leaf нового покоління. Привід для такого кроку знайшовся гідний: модель Leaf (обох поколінь в сумі) днями подолала планку в 100 000 проданих машин в Японії.

Кабриолет Nissan Leaf Open Car отметил успех хэтчбека

Японці не стали заглиблюватися в деталі. Ймовірно, начинка відкритого концепту не зазнала змін у порівнянні з серійним хэтчем. А це означає електромотор потужністю 150 л. с. і з максимальним обертовим моментом 320 Н•м. Серійного випуску відкритого Ліфа не планується.

Кабриолет Nissan Leaf Open Car отметил успех хэтчбека

Батарея сучасного Ліфа вміщує 40 кВт•год електроенергії та забезпечує запас ходу 400 км у комбінованому японському циклі JC08, 378 км в європейському NEDC або 270 км WLTP.

У всьому світі, з 2011-го по 2017 рік (машина вийшла на ринок у грудні 2010-го) Leaf отримав округлено 316 000 покупців. C Ліфа можна вести відлік по-справжньому масового проникнення електромобілів на ринок, хоча батарейні моделі існували і за сто років до нього. Зараз Leaf є для Ніссана флагманом, навколо якого японці вибудовують цілу екосистему. Вона передбачає інтеграцію електрокарів домашні та міські електромережі з двостороннім передачею енергії. Компанія розробила рішення щодо заряджання електромобілів від сонячних батарей, придумала різні варіанти «другого життя» для списаних акумуляторів і того ж відкрила завод по відновленню тягових батарей.

Бонус

Кабриолет Nissan Leaf Open Car отметил успех хэтчбека

У жовтні минулого року компанія представила покращений вен Nissan e-NV200, який наростив обсяг батареї з 24 до 40 кВт•год Запас ходу на зарядці зріс з 170 до 280 км (NEDC). У січні був відкритий прийом замовлень, а тепер виробник оголосив про початок поставок машин клієнтам. Завод випускає їх в Барселоні. Кількість заявок на оновлений електричний вен вже перевищила 4600. Це підтверджує репутацію e-NV200 як одного з найпопулярніших розвізних електрокарів.