Хетчбек Tesla Model S перетворився на красивий шутинг-брейк

Хэтчбек Tesla Model S превратился в красивый шутинг-брейк

Електрокар RemetzCar Shooting Brake, побудований на базі хетчбека Tesla Model S і пофарбований в ексклюзивний зелений колір, вже передали Флорису де Раадту, який з’явився не тільки натхненником проекту, але і першим замовником. Планується зробити ще 20 таких шутинг-брейків.

Кузовостроительная компанія RemetzCar з міста Ліссе чи знайома вам, але у вузьких колах її добре знають. Голландські коачбилдеры займаються переробкою автомобілів в лімузини, стретчи і катафалки. Зазвичай вони використовують для конверсій Мерседеси та Рейндж Ровери, але пару років тому кузовщики відкрили для себе Теслу, за замовленням компанії Van Der Lans & Busscher зробивши з стандартного хетчбека Model S подовжений катафалк. Нещодавно п’ятидверний електрокар знову побував в кузовному ательє RemetzCar, де цього разу Тесла перетворилася на красивий шутинг-брейк.

Голландці переробили кузов і додали своїх логотипів і шильдиків, але силову установку, рульове управління і підвіску чіпати не стали. До речі, свій варіант універсалу на базі Тесли готує та італійська фірма Ares Design.

Хэтчбек Tesla Model S превратился в красивый шутинг-брейк

У салоні з’явилися логотипи RemetzCar, контурна підсвічування і обробка натуральною шкірою сидінь, передній і дверних панелей. Дебют електрокара відбудеться на заході International Concours d Élégance Paleis Het Loo в Апелдорні 29 червня 2018 року.

Ідею побудови вантажопасажирський Тесли запропонував голландський автомобільний ентузіаст, власник різних шутинг-брейків і фанат електромобілів Флориса де Раадта. На початку 2017 року він поділився думками з фахівцями з фірми RemetzCar, які залучили до роботи дизайнера Нільс ван Рою. Автомобіль при переробці зберіг колишні дверні прорізи, але задня частина була серйозно перекроєна. У новій конструкції застосовувалися сталеві і алюмінієві елементи, а над п’ятими дверима з’явився широкий спойлер зі схованим під нього склоочисником.

Хэтчбек Tesla Model S превратился в красивый шутинг-брейк

Шутинг-брейк ательє QWest виявився легше донора на 12 кг. Всього англійці збираються випустити 20 таких універсалів. Ціна переробки сягає 70 тисяч фунтів стерлінгів. І це не рахуючи 58 600-137 450 фунтів за сам хетч Tesla Model S.

В результаті вийшов красивий шутинг-брейк, схожий на заводську модифікацію. Саме так здається на тлі електрокара від британського ательє QWest, спорудили перший універсал на базі Тесли Model S. Машина була готова ще в кінці минулого року. Правда, її переробка не являє собою нічого серйозного. Англійці не чіпали силову структуру кузова, задні стійки і отвір дверей багажника. Коачбилдеры лише зробили дах плоскої від середніх стійок до корми, а багажник зверху накрили вуглепластиковим ковпаком з оригінальними склом.