Хетчбек Mercedes EQA буде проводитися у Франції

Хэтчбек Mercedes EQA будет производиться во Франции

П’ятидверка EQA поки існує лише у вигляді концепту. Вона наділена постійним повним приводом, двома електромоторами сумарною потужністю 200 кВт (272 к. с.) і батареєю ємністю 60 кВт•год. Хетч набирає сотню за п’ять секунд. Запас ходу — 400 км.

Концерн Daimler оголосив, що компактна модель бренду EQ встане на конвеєр французького заводу в Амбаше, який отримає в цьому зв’язку 500 млн євро інвестицій. Гроші підуть на будівництво нових об’єктів, модернізацію старих і розширення інфраструктури. Ім’я моделі офіційно не названо, хоча зрозуміло, що мова йде про хетчбек Mercedes-Benz EQA. Він повинен піти в серію після кросовера EQC в 2019 році.

Хэтчбек Mercedes EQA будет производиться во Франции

Завод в Амбаше був відкритий 27 жовтня 1997 року і відразу приступив до випуску Смартів. На сьогоднішній день тут вироблено близько двох мільйонів машинок. З 2012-го на конвеєрі стоять електрокари Smart. Зараз на підприємстві 39 годин на тиждень працюють понад 800 співробітників.

Хэтчбек Mercedes EQA будет производиться во Франции

Бос Даймлера Дітер Цетше обговорив запуск EQA з президентом Франції Емманюель Макроном. Це справа державної ваги. На відкритті заводу в Амбаше 20 років тому теж були присутні перші особи: Жак Ширак і Гельмут Коль.

«Вперше в нашій більш ніж столітньої історії ми починаємо виробництво Мерседесів у Франції», — підкреслив глава Даймлера Дітер Цетше. «З випуском компактного електромобіля в Амбаше ми отримаємо додаткові потужності для нашої глобальної мережі у шести місцях на трьох континентах», — додав член правління Маркус Шефер. Підготовка до виробництва EQA почнеться «найближчим часом». Mercedes планує побудувати до 2022 року більше десяти електромобілів у всіх сегментах. Серед них буде і флагманський седан EQS.