Хетчбек Honda Civic Type R пережив незвичну операцію

Хэтчбек Honda Civic Type R пережил необычную операцию

Концепт Honda Civic Type R Pickup Truck оснащений дволітровим турбомотором, що розвиває 320 сил і 400 Н•м. Тяга на передні колеса йде через стандартну шестиступінчасту «механіку». Розгін до 100 км/год триває 5,7 с, максимальна швидкість досягає 270 км/ч.

Пікап можна купити за покликом серця. Якщо це, наприклад, задньопривідний HSV GTSR Maloo з компресорним мотором V8 LSA, видає 591 к. с. і 740 Н•м. А адже були ще більш екзотичні проекти. Наприклад, пікап на базі BMW E39 M5, створений жителем Австралії, або 420-сильний BMW M3 E92, зроблений в єдиному екземплярі заводським відділенням M GmbH. Естафету перехопила компанія Honda. Точніше, проектом займалася група фахівців інжинірингового відділення заводу Хонди в британському Суиндоне і члени команди Synchro Motorsport. Підсумок роботи ― Civic Type R Pickup Truck.

Хэтчбек Honda Civic Type R пережил необычную операцию

За салоном встановлені потужні дуги-підсилювачі, а вантажний відсік оброблений алюмінієвими панелями. Побудований в єдиному екземплярі автомобіль буде допомагати працівникам заводу в Суиндоне по господарству. Також у найближчому майбутньому англійці проїдуть на час Нордшляйфе за кермом пікапа.

Календар вас не обманює ― перше квітня вже позаду. Хондівці вирішили зробити один із самих швидких пікапів, який коли-небудь з’являвся на британських дорогах. За основу взято хот-хетч Civic Type R останнього покоління, але видалені частина даху за передніми сидіннями, задній диван і двері. Підйомні двері (колишня п’ята) і фірмове антикрило залишилися. Про зміни по техніці не повідомляється. Відомо, що на прискорення до сотні у пікапа має йти менше шести секунд, а його максимальна швидкість повинна перевищити 265 км/ч. І ще важлива деталь ― запускати в серію такий автомобіль ніхто не збирається.