Хетчбек Datsun GO і компактвен GO вперше оновилися

Хэтчбек Datsun GO и компактвэн GO+ впервые обновились

У хід пішли рішення, випробувані на концепті Datsun GO Live: збільшена сітчаста решітка, бампер з вертикальними ходовими вогнями, бічні спідниці, фальшиві повітрозабірники, спліттер і дифузор. Причому у хетча і вена бампери відтепер розрізняються.

Кросовер Datsun Cross, який вийшов на ринок Індонезії в січні, допоміг перетворитися побратимам Datsun і GO GO+, з яких у 2013 році почалася новітня історія відродженого бренду. Бюджетники перебували в настільки глухому стані, що у них не було навіть двірника на задньому склі, а про медіацентрі з сенсорним дисплеєм не варто навіть мріяти. Перший рестайлінг приніс парочці злегка підправлену зовнішність і серйозно поліпшене оснащення, а хетчбек-за прикладом Кросу розжився ниссанівським варіатором X-Tronic, чого додав у потужності.

Хэтчбек Datsun GO и компактвэн GO+ впервые обновились

Компактвен залишився суворо трехпедальным, мабуть, через дуже близької спорідненості з семимісним Кросом і можливості «канібалізму». І GO, GO отримали розвинений спойлер на кришку багажника, повторювачі поворотів у бічних дзеркалах і нові 14-дюймові колісні диски.

Хэтчбек Datsun GO и компактвэн GO+ впервые обновились

Діагональ сенсорного екрану — 6,75 дюйма. На приборку замість самотнього спідометра тепер три криниці: тахометр і пустушка. Кнопок на кермі все ще немає. Передня панель перекроєна, центральна консоль стала повторювати форму решітки. З’явився бардачок (була тільки полку). На третьому ряду в GO+, як і раніше, немає підголівників, а пояса замінюють ремені безпеки.

Під капотом двох моделей як і раніше працює трициліндровий бензиновий «атмосферник» 1.2, який в парі з п’ятиступінчастою «механікою» видає 68 к. с., при варіатор — 78 сил. Крутний момент в обох випадках становить 104 Н•м. Зауважимо, на Datsun Cross ставиться система стабілізації, але тут знову обійшлося без неї. Базові ціни, незважаючи на кількість цифр, щадні — 102 990 000 індонезійських рупій (464 тисячі рублів, з варіатором — 570 000) за хетч і 112 380 000 (506 тисяч) за вен.

Було — стало

Хэтчбек Datsun GO и компактвэн GO+ впервые обновились