Хетчбек Citroen C4 Cactus став кросовером в Бразилії

Хэтчбек Citroen C4 Cactus стал кроссовером в Бразилии

Локальним виробництвом Кактуса SUV займеться бразильський завод в Порту-Реалі. Модель буде продаватися в Аргентині, Уругваї, Парагваї і Колумбії.

Восени минулого року модель Citroen C4 Cactus в ході рестайлінгу була «разжалована» з кросоверів в хетчбеки. Європейським покупцям компакт став доступний у березні, а в Росію Кактусу шлях замовлений. Тим часом група PSA продовжує експансію в Латинській Америці (на другому за значущістю для Сітроена ринку після Китаю) та у 2017-му домоглася там 14-відсоткового зростання продажів. Зміцнити позиції бренду має нова пропозиція — SUV C4 Cactus.

Хэтчбек Citroen C4 Cactus стал кроссовером в Бразилии

Задні скла у Кактуса не опускаються, а відкриваються, як кватирка. Тут стоять пластикові заглушки і, мабуть, звичайні підйомники. Їх можна вважати відмінними знаками паркетника.

В черговий раз автовиробники показують нам, наскільки тонка грань відокремлює хетчбек від кросовера. Кактусу лише додали «специфічні атрибути SUV». Ніби перероблений бампер, причому невідомо, який саме (обидва виглядають як і раніше). Ще додані рейлінги на дах. Всі! Продукт буде піднесений аудиторії як Hype Tech SUV в другій половині нинішнього року. З моторної гами поки підтверджений 100-сильний дизель 1.6.