Хетч Volkswagen e-Golf посилить «зелений» автопарк Лондона

Хэтч Volkswagen e-Golf усилит «зелёный» автопарк Лондона

Оновлений e-Golf в Британії коштує від 28 230 фунтів стерлінгів (2,34 млн рублів за поточним курсом) з урахуванням урядового гранту в 4500 фунтів.

Каршеринговая компанія Zipcar купила у Фольксвагена відразу 325 електромобілів e-Golf для своєї мережі в Лондоні. Це буде один з найбільших парків такого роду (нагадаємо про ста шістдесяти семи Теслах для аеропорту Амстердама, про чотирьохстах BMW i3 для Копенгагена або про ста десяти Ліфах для таксі в Мадриді).

Хэтч Volkswagen e-Golf усилит «зелёный» автопарк Лондона

На вулиці ця партія батарейних Гольфів потрапить влітку і стане частиною нового сервісу Zipcar Flex, яка передбачає односторонні поїздки по столиці: водій просто залишає машину в кінцевій точці.

У Zipcar — тисячі клієнтів, і багато з них вперше оцінять зручність і простоту використання електрокара. Бронювати їх можна зі смартфона. А для компанії, крім розширення парку, це і реклама зусиль по охороні чистоти повітря в Лондоні. Раніше Zipcar з тією ж метою закупила партію гібридів Golf GTE. Хетчбек e-Golf приверне покупців загальним комфортом і приємною керованістю. Але по запасу ходу на одній зарядці він далеко не рекордсмен. За паспортом тут 300 км циклу NEDC, а в більш реалістичних умовах фірма обіцяє 200. Втім, у разі каршеринга і міського застосування це некритично.

Хэтч Volkswagen e-Golf усилит «зелёный» автопарк Лондона

Батарейний Golf розганяється до 150 км/год, а сотню з місця набирає за 9,6 с, що зовсім непогано для електромобілів даного цінового сегменту.

Цікаво, що нещодавно британський журнал What Car? провів очне битва між е-Гольфом, новим Ліфом і Renault Zoe. Машини були відправлені в подорож, відтворюючу різні умови руху з включеним обігрівом салону, — на вулиці було холодно. Хетчбек e-Golf програв розділ «дальність ходу» з результатом 150 км на одній зарядці, тоді як Leaf пройшов 184 км, а Zoe переміг, показавши 217 км. Комфорт, динаміку і рульове управління е-Гольфу журналісти похвалили. Але треба врахувати, що у конкурентів розрізняються обсяги батарей. У е-Гольфу — 35,8 кВт•год, у Ліфа — 40 і Zoe — 41 кВт•год. Зате Zoe виявився майже вдвічі повільніше двох інших суперників у спурті до 60 миль/год (8,2 с — Leaf, 9,0 з — e-Golf і 13 с — Zoe). Відео випробувань можна подивитися за посиланням.