Група Volkswagen відкрила центр Konnect в Ізраїлі

Группа Volkswagen открыла центр Konnect в Израиле

У 2016 році концерн Volkswagen заснував дочірню компанію майбутньої мобільності» MOIA, під брендом якої в кінці 2017-го з’явився концепт батарейного мінівена для «райдпулинга і райдшеринга».

Кампус Konnect в Тель-Авіві відкриє ізраїльським партнерам зручний доступ до Фольксвагену і навпаки — німці отримують майданчик для спільних проектів з місцевими високотехнологічними стартапами, такими як Cymotive Technologies, фахівцем з кібербезпеки (а це напрямок розробок стане в нагоді при розвитку мереж зв’язку машин з інфраструктурою і між собою, Car2X/Car2Car). Крім того, у сфері інтересів Конекту заявлені інтелектуальна навігація, швидкісний зв’язок з Мережею (приклад: зв’язок машини з «розумним будинком»), електрична мобільність, сенсори, моделювання та обробка великих даних.

Группа Volkswagen открыла центр Konnect в Израиле

Одна з найближчих прем’єр электромобильного напрямки концерну — кросовер Audi e-tron quattro — його покажуть без маскування в серпні. За попередніми даними, тут 326 к. с. і запас ходу на одній зарядці 400-500 км

Группа Volkswagen открыла центр Konnect в Израиле

Група Volkswagen розповіла, що підтримує вже 41 стартап в Ізраїлі. Значущість кооперації відбилася в присутності на церемонії відкриття центру міністра економіки Ізраїлю Елі Коена.

Незабаром ряд ізраїльських компаній представить свої ідеї фахівців концерну на свого роду конкурс. Переможець отримає можливість опрацювати шість місяців у стінах знаменитої дрезденської «Скляної мануфактури», де частина площ з недавніх пір відведена під інноваційний бізнес-інкубатор (інша частина переобладнана під випуск електрокара e-Golf). Додамо, що для розробки і просування локальних проектів, пов’язаних з перспективним транспортом і «розумними містами», група Volkswagen заснувала в останні місяці мережа з трьох «центрів майбутнього»: Future Asia Center (Пекін), Future Center Europe (Потсдам) і Future Center California (Белмонт).