Гібриду Porsche Cayenne встановили мотор не від Панамери

Гибриду Porsche Cayenne установили мотор не от Панамеры

Відмінні риси гібридної версії ― шильдики на передніх крилах і двері багажника, а також опціональні 21-дюймові колеса AeroDesign, доступні тільки для виконання E-Hybrid. Спочатку ж гібридний кросовер задовольняється 19-дюймовими дисками.

Морози Канади, спека Еміратів, пил і розбиті дороги Південної Африки… Все це позаду. Кросовер Porsche Cayenne E-Hybrid нового покоління успішно пройшов випробування і вже доступний для замовлення у європейських дилерів марки. У себе на батьківщині гібридна модифікація Кайена коштує 89 822 євро. Для порівняння, за Mercedes GLE 500e просять 78 480 євро, а за BMW X5 xDrive40e iPerformance ― 72 500. А головна несподіванка ― бензоелектричний Cayenne E-Hybrid отримав силову установку, відмінну від тієї, що ставиться на п’ятидверку Porsche Panamera 4 E-Hybrid. Хоча характеристики збігаються.

Гибриду Porsche Cayenne установили мотор не от Панамеры

Якщо раніше зчеплення, разъединяющее бензиновий двигун і трансмісію при русі на електротязі, працювало за допомогою електрогідравлічного приводу, то тепер воно працює за рахунок більш швидкого електромеханічного. Ємність акумуляторів зросла на 30% при тій же масі (138 кг).

У обох моделей з Цуффенхаузена сумарна віддача складає 462 к. с. і 700 Н•м. Однаковий у них і синхронний 136-сильний електромотор, що видає 400 ньютон-метрів, і літій-іонна батарея ємністю 14,1 кВт•год. А ось традиційні двигуни встановлені різні. Якщо на Панамера це бітурбомотор 2.9 V6 (330 к. с., 450 Н•м), то у Кайена ― V-образна наддувний «шістка» об’ємом три літри (340 к.с. і 450 Н•м). Крім того, у хетчбека бізнес-класу тяга на колеса йде через восьмиступінчастий преселективний «робот» PDK, а у кросовера ― через класичну автоматичну коробку передач (теж з вісьмома ступенями).

Гибриду Porsche Cayenne установили мотор не от Панамеры

Кругляш під правою спицею керма можна вибирати алгоритм руху, а посередині кнопка включає режим максимальної віддачі на 20 с. Управління процесом зарядки батареї покладено на мультимедійну систему і фірмовий додаток Porsche для смартфонів.

Підзарядний Porsche Cayenne E-Hybrid, чия споряджена маса досягає 2370 кг, прискорюється до сотні за п’ять секунд ( було 5,9 с), а його максимальна швидкість ― 253 км/год (243 км/ч). Це найшвидший і найпотужніший автомобіль серед прямих конкурентів. Ближче всіх до Кайену розташувався Mercedes GLE 500e (442 л. с., 650 Н•м): він важить 2465 кг, а спурт до сотні займає 5,3 с при максимальній швидкості 245 км/ч. Ще є Range Rover Sport P400e (404 л. с. і 640 Н•м, 2471 кг) з показниками на рівні 6,7 з і 220 км/год і BMW X5 xDrive40e iPerformance (313 к. с. і 450 Н•м, 2305 кг) з 6,8 с і 210 км/ч.

Гибриду Porsche Cayenne установили мотор не от Панамеры

Спочатку гальмівні супорти ― зеленого кольору (чорний колір ― за доплату). У Acid Green також фарбують скоби гальм з вольфрам-карбідним покриттям (додатково є білий колір) і углеродокерамики (можна замовити жовті супорти).

Специ Porsche запевняють, що на повністю зарядженій батареї Cayenne E-Hybrid здатний подолати до 44 км і розігнатися аж до 135 км/ч. При цьому за застарілим вже циклу NEDC паркетник в залежності від комплектації споживає в середньому 3,2–3,4 л палива на 100 км. Для гібридних моделей BMW X5 і Mercedes GLE 500e заявляють 3,4 і 3,3–3,7 л/100 км. Але самим казковим паспортним витратою палива відзначився важкий Range Rover Sport P400e, у якого показник становить лише 2,8 л/100 км.

Гибриду Porsche Cayenne установили мотор не от Панамеры

За окрему плату можна отримати пневмопідвіску, активні стабілізатори поперечної стійкості, полноуправляемое шасі, систему нічного бачення і просунутий адаптивний круїз-контроль InnoDrive, який використовує дані від радарів, камер і системи навігації.

Гібридний Cayenne за замовчуванням оснащується пакетом Sport Chrono, адаптивними амортизаторами, шестипоршневими гальмівними супортами і системою зміни режимів руху. Селектором можна активувати алгоритми E-Power, Hybrid Auto, Sport і Sport Plus, а ще два ― E-Hold (збереження енергії в батареї) і E-Charge (примусове поповнення її заряду від мотора V6) ― заховані в меню борткомпьютера. Від звичайної мережі (230 В) з бортовим зарядним пристроєм потужністю 3,6 кВт акумулятор заряджається за 7 годин 48 хвилин, а з опціональним зарядник на 7,2 кВт ― за 2 години 18 хвилин.