Фірма Honda побудує в Індії конкурента моделі Hyundai Creta

Фирма Honda построит в Индии конкурента модели Hyundai Creta

Концепт Honda Vision XS-1 був представлений ще в 2014 році і не отримав серійного продовження. Але індійці запам’ятали цей семимісний компакт, адже його прем’єра відбулася в Нью-Делі.

Компанія Honda розробляє для індійського ринку два нових кросовера — це субкомпакт довжиною менше чотирьох метрів і машина побільше (4,2–4,3 м), яка буде змагатися з «корейцем» Hyundai Creta. За повідомленням ресурсу Autocar India, обидва автомобілі отримають платформу 2UA, дебютировавшую седаном Honda Amaze, і надійдуть у продаж до 2021 року. Тоді ж має вийти Creta наступного покоління.

Фирма Honda построит в Индии конкурента модели Hyundai Creta

Паркетник Honda WR-V (довжина — 4000 мм, колісна база — 2550) вийшов на індійський ринок навесні 2017-го і швидко став бестселером. За перший рік реалізовано понад 55 000 машин. Однак WR-V, ймовірно, поступиться дорогу новому субкомпакту, чия «візок» буде дешевше основи від пари Fit/Jazz.

Від нової Креты в Індії очікують три ряди сидінь, стало бути, конкурент від Хонди теж може виявитися семимісцевим. Новачкові пророкують бензиновий і дизельний двигуни потужністю 1.5 90-100 л. с., «механіку» і варіатор. Протягом найближчих трьох років японці обіцяють порадувати індійців шістьма новими моделями, але поки не ясно, чи буде у їх числі Honda HR-V. Її запуск неодноразово відкладався, а тепер над ним нависла загроза скасування.