Електрокар Tesla Model 3 здійснив рекордний заїзд

Электрокар Tesla Model 3 совершил рекордный заезд

Номінальний запас ходу на одній зарядці у Model 3 Long Range — 499 км у комбінованому циклі EPA.

У ряді моделей американської фірми седан Tesla Model 3 є молодшим, і дві доступні йому батареї не самі рекордні. Але за мірками індустрії параметри непогані: 60 і 85 кВт•год (дані за акумуляторам неофіційні). Тим не менш ентузіаст економічного водіння Шон Мітчел вибрав саме трійку (у версії на 85 кВт•год) для чергового заїзду. І поставив рекорд. Ну нехай навіть рекорд лише для Model 3 — 515,7 миль (830 км) на зарядці, передає InsideEVs. Цим результатом Шон залишився не дуже задоволений: американець вже планує наступний маршрут, поставивши за мету подолати не менше 600 миль (965,6 км).

Мітчел пояснює, що результат багато в чому залежить від добре продуманого маршруту, а також оптимального вибору швидкості. Шон заздалегідь випробував «трійку» в різних режимах, з’ясувавши, що найбільш ефективно вона працює на швидкості 30 миль/год (48 км/год) — це вище, ніж у Тесли S (там 35-40 км/год). Її він і дотримувався.

Останні 160 км шляху показалися Мітчелу не дуже вдалими в плані ефективності, так що він прийняв рішення не витягати з батареї «всі соки» (там нібито залишався ще запас на 10 кВт•год). Якщо грубо прикинути витрачену седаном енергію, то вийде, що «трійка» в економному режимі витрачала по 90,3 Вт•год на кілометр шляху. А це близько до показника «світової рекордсменки» Тесли Model S 100D (батарея на 100 кВт•год). Вона минулого літа в руках італійців зуміла пробігти на одній зарядці 1078 км. В тому заїзді середня витрата енергії становив 91,28 Вт•год/км за фактично витрачених 98,4 кВт•год.

Бонус

Днями в аеропорту Мельбурна кросовер Tesla Model X P100D отбускировал Boeing 787-9 Dreamliner авіакомпанії Qantas, що важить 130 т, на відстань у триста метрів, що Tesla характеризує як рекорд для пасажирських електромобілів.