Дизельний Nissan Terra встав на конвеєр в Таїланді

Дизельный Nissan Terra встал на конвейер в Таиланде

Зовні китайська Terra (на фото) не відрізняється від тайської, хоча розміри трохи інші. У Таїланді всюдихід на три міліметра довша (4885) і на 15 мм ширше (1865). Висота і колісна база однакові: 1835 і 2850. Дорожній просвіт — 225 мм

Позашляховик Nissan Terra, рідний брат пікапа Navara, досі випускався тільки в Китаї. Альтернативи бензиновому «атмосфернику» 2.5 (184 л. с., 251 Н•м) там у нього немає. Втім, сидіти в КНР безвилазно модель не повинна була спочатку, і тепер її для Південно-Східної Азії випускає завод в Таїланді. На Філіппінах вже відкрився прийом замовлень, клієнти будуть отримувати машини з серпня. На черзі до запуску Терри — Індонезія, Бруней, Камбоджа, Лаос, М’янма і В’єтнам.

Відео англійською, але розглянути Терру в найдрібніших подробицях це анітрохи не заважає. Спікери в основному говорять про те, що нова модель гідна історичної спадщини рамних Нісанів.

На машини тайської складання ставиться двигун від все тієї ж Навари. Це не новий мотор 2.3 dCi, а перевірений часом турбодизель 2.5 (190 л. с., 450 Н•м) з кодом YD25DDTi. Їм також користувався кросовер Nissan Pathfinder третього покоління. Коробки передач — шестиступінчаста «механіка» і семідіапазонний «автомат». Японці обіцяють широкий спектр систем безпеки, включаючи камери кругового огляду. І якщо китайська Terra пропонує лише п’ять місць, то тут їх буде сім.