Другий електрокар MINI буде побудований спеціально для Китаю

Второй электрокар MINI будет построен специально для Китая

Останнє звернення марки до теми електромобілів — концепт Classic Mini Electric, показаний у березні.

Трьохдверка Mini Cooper E, перший масовий електрокар бренду, встане на конвеєр в Оксфорді в листопаді 2019 року. Модель призначена для широкого спектру ринків, але в Китаї її буде замало для задоволення попиту на електричні легковика. За інформацією видання Auto Express, фірма MINI запропонує Піднебесній ще один електрокар, який буде випускати створюване нині СП BMW і компанії Great Wall Motors (угода про наміри було підписано в кінці лютого, запуск виробництва повинен відбутися в 2021-2022 рр.).

Второй электрокар MINI будет построен специально для Китая

Один шлях — продовжити лінію, розпочату заряджати гібридом Mini Cooper S E Countryman All4, перетворивши машину в повністю електричну. Другий — побудувати оригінальну модель на новій основі.

Британські журналісти запевняють, що другий серійний електромобіль MINI буде помітно відрізнятися від першого кузовом, а це передбачає вибір або п’ятидверного хетчбека, або кросовера. Враховуючи високу популярність останнього варіанту — паркетник, більш імовірний. Важливим ключем до успіху такої моделі повинна бути локалізація не тільки машини як такої, але і її тягової батареї.

Второй электрокар MINI будет построен специально для Китая

Додамо, що у Mini Cooper E (на фото) через деякий час з’явиться ще один близький родич по імені BMW i1.

Тут теоретично цілком може підсобити нещодавно відбудований «батарейний» технічний центр СП BMW Brilliance Automotive в Шеньяні. Він буде постачати літієво-іонні блоки електричного паркетника BMW iX3, проте ніщо не завадить йому наростити виробництво заради потреб інших електрифікованих моделей німецької групи в разі їх випуску в Піднебесній.